Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj az ha valaki csak...

Miért baj az ha valaki csak úgy csendben homofób?

Figyelt kérdés
Nem bántom a melegeket, de ha kérdezik hogy mit szólok hozzá, akkor elmondom hogy szerintem undorító. És nem azért teszem ezt, mert bárkit is bántani próbálok vele, hanem azért mert ez az igazság. Önkéntelen érzés. Nem értem ettől miért lennék akkor rossz ember. Azt pedig pláne nem értem, hogy miért lennék buta is? :D Vagy manapság az számít okosnak aki letagadja az ösztönös érzéseit, csak hogy pózolhasson azzal mekkora elfogadó jóember? Mire jó ez, az intelligencia = hazugság önmagunknak?

2021. júl. 6. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem szimplán butaság, mert nincs okod arra, hogy utáld őket. Bármilyen ok, amit írnál vagy sztereotípia vagy általánosítás lenne.
2021. júl. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
#1 de nem utalja oket, csak undoritonak tartja.
2021. júl. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Az ösztön miért butaság? Egy fiatal ló is, aki sohasem találkozott még kígyóval az is felugrik, igyekszik eltaposni vagy elmenekül ha mégis összefut eggyel. Nem tudja, miért egyszerűen undort érez. Én ugyanígy vagyok ezzel. Nem utálom őket, hanem gusztustalan.

Mit ahogy van aki utálja a tökfőzeléket.

2021. júl. 6. 19:22
 4/12 A kérdező kommentje:
Aki a tök főzeléket utálja az sem bántani akarja a tökfőzeléket vagy megszüntetni, mert attól még más szeretheti, csak ő maga nem brja elviselni.
2021. júl. 6. 19:24
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Azzal, hogy "undorítónak" tartod rendben van, gondolom azért, mert te heteroszexuális vagy, ők is undorodnak a heteroszexuális viszonytól. Ez normális. Ha nem akarod bántani, megalázni, kiirtani őket vagy hátrányosan megkülönböztetni, akkor teljesen rendben van. Ezekkel van a gond. Nem kell őket szeretni, de bántani sem.
2021. júl. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ezt mondom, hogy nem bántom őket, csak undorító nekem. És ha ezt elmondom akkor csúnya gonosz homofób vagyok. És ez így olyan érzés mintha rá akarnák kényszeríteni az emberre a tökfőzeléket. Abból csak az lesz hogy még jobban fogja utálni.
2021. júl. 6. 19:26
 7/12 anonim ***** válasza:
61%

Ez az elmondod, hogy undorítónak tartod gondolom azzal párhuzamos, amikor a vegának folyton azzal jönnek, hogy ők vegánok.

Amúgy meg ha te undorítónak tarthatod, akkor téged meg tarthatnak homofóbnak. Ez így működik? Vagy mit vársz, hogy megtapsoljanak? Nem értem a kérdést.

2021. júl. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az engem nem érdekel hogy homofóbnak neveznek, csak azt nem értem hogy ez miért rossz dolog? Hogy lehet egy kvázi ízléskérdés miatt azt mondani, hogy a másik ember gonosz, buta, rossz ember? Ennek így semmi értelme. Ennyi erővel én is érvelhetnék vissza ugyanazzal hogy buta előítéletes homofób-fób aki nem ért meg engem :D
2021. júl. 6. 19:34
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor érvelj vissza így. Fogalmam sincs, hogy ez mitől politika?

Az számít, hogy milyen ember vagy valójában és nem az, amit mások, vélhetően idegen kommentelők gondolnak rólad.

2021. júl. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azért politika, mert néha olyannal is érvelnek, hogy biztos azért gondolom így mert fideszes vagyok. Ami pl abszolút nem igaz, mivel még csak nem is követem a politikát :D Azt se tudom melyik párt mit akar... de mások már tudják rólam, hogy na igen ez nem szereti ha két férfi smárol, akkor ez csakis fideszes lehet, meg náci. (ami pl megint elég érdekes lenne úgy hogy zsidó vagyok) :D
2021. júl. 6. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!