Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Erről a cikkről mi a véleménye...

Erről a cikkről mi a véleményetek ellenzéki érzésű emberek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem független, vagy ellenzéki cikk, de a lényegen ez nem változtat. Azt is tudom, hogy 3-4 éves cikk, de ez szintén nem változtat rajta semmin. A kérdésem az, hogy ezt a cikket, ha csak átböngészitek akkor mi a véleményetek, ha így egyben látjátok a dolgokat? Hozzáteszem ezek nem kamuk ezeknek mindnek utána lehet nézni bármikor, és bárhol akár kormánypárti akár ellenzéki akár független sajtóba is. 1-2 kivételével. Véleményeket várok.

Link a cikkhez: [link]



2021. júl. 7. 17:53
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Én nem fogyok ki a válaszokból. Elismerem a Fidesz is lop, és csinálnak olyan dolgot ami nekünk átlagembereknek nem jó. De sokkal több jót érzékelek ezalatt a 12 év alatt, mint az azelőtti kormányzások alatt erre akarok kilyukadni, és itt van felsorolva pár TÉNY, aminek bárki utánanézhet. Azt akartam ebből kihozni, hogy baloldaliként mit gondoltok erről? A szokásos veréb duma nélkül, amit mondanak az IQ nélkül élők.
2021. júl. 7. 19:53
 12/21 A kérdező kommentje:
#10-es Na pont erről beszélek. Miért vagyok agyhalott? És miért fizetne engem bárki egy kérdésért? Szerintem inkább olvasd el amit írtam, és értelmezd is amit mondtam. Semmi offenzívet. Én megkérdeztem, hogy az eddigi baloldali kormányoktól mit tudtok felhozni, vagy akár a mostani ötleteiről? Erre a kontra válasz, hogy agyhalott vagyok :D gondolkozz el kicsit.
2021. júl. 7. 19:55
 13/21 molnarmarcell21 ***** válasza:
50%

"#6-os Gondolom az irónia fogalmáról nem hallottál még, azért van megjelölve, hogy "szétlopták" az országot, mert az ellenzékiek ezt mondja és erre jön egy kontraévelés. Ami ha propagandának tekinthető, ha nem igazság, és kész. Fidesznél is van rossz, és jó, de jelenleg több jobbat érzékelek, mint a baloldali kormányzások alatt. Ez nem tudom mennyire érthető."


Igen, én is ezt mondtam, csakhogy a kontrázás az valójában nem az, mert nem a lopás ellen hozott bizonyítékokat, hanem valami teljesen másra.

2021. júl. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
#13 igy mar ertem. Ezestben bocsi.
2021. júl. 7. 20:02
 15/21 anonim ***** válasza:
76%

ott vagy eltévedve, hogy azt hiszed mi kérdezni és válaszolni vagyunk itt

mindketten tudjuk, hogy csak a provokáció a célunk

engem egyáltalán nem érdekel mások véleménye

a politika nem a véleményekről, hanem a tényekről szól

az is tény, hogy ennek az országnak a rendszerváltás óta egy párt sem okozott nagyobb kárt, mint a Fideszed (igaz, nem is kaptak ennyi időt) tehát muszáj menniük

2021. júl. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
51%

11! mit gondolok erről baloldaliként? Nos ha elégedett lennék nem lennék baloldali, ennyit.

Minden kormány csinált pár pozitívumot, még a legrosszabbak is, ettől még nem fogom őket szeretni, ahogy a Fideszt sem, pláne, hogy tudom mennyi mindent lehetet volna másképp, jobban csinálni. Ha már baloldaliság nálam már az egykulcsos szja-val elvágták magukat 2011-ben.

2021. júl. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
#15 Hát ahogy látom a tények nem állnak melletted, és a 12 éve folyamat megszavazásuk se áll melletted. Valahogy ha a te elmondásod igaz, akkor az bizony nagy hazugság. De tényt nem közöltél, csak hogy "legkárosabb" szóval innentől elkönyvelhető a mondandód egy demagóg hülyeségnek. Hisz minden ellene szól.
2021. júl. 7. 20:54
 18/21 anonim ***** válasza:
77%

Nem szállnék be a sárdobálásba, sem kedvem sem időm nincs rá. Csak pár dologra reagálnék, ha már szóba kerültek a tények:


"12 éve folyamat megszavazásuk se áll melletted"


A 2018-as választésokon a szavaztra jogosultak 30,5 %-a szavazott rájuk (a teljes lakosság 26,7%-a ). 2014-ben durván a szavazásra jogosultak 27%-a szavarozz rájuk, 2010-ben nagyjából 34%. Megszavazták őket, az tény ahogy az is hogy ez a koalíció csak az ország kisebb rétegét képviseli. E miatt rossz érv az, hogy megválasztották őket. Az meg nevetséges, hogy 30%nyi szavazó 2/3-od jelent a parlamentben :)


" Például jelenleg a majd 100 tonnás aranytartalék, ami soha ezelőtt nem volt."


A 2018-as aranyvásárlás még so-so elmegy ( bár közdazdaságilag felesleges, de legyen..), de a 2020-as arany vásárlás a világpiaci árak alakulását figyelembe véve nem más, mint hűtlen kezelés:


[link]


Nehéz logikus érvet találni arra, hogy akkor veszünk befektetési dolgot, amikor 10 éves rekordokat döntöget az árfolyama, ráadásul mindezt úgy hogy egy gazdasági világválság közepén a gyenge fizetőeszközzel rendelkező állam eltapsolja a devizatartalékait erre.

2021. júl. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
69%

A világ legmagasabb ÁFA-jával rendelkező országban botorság bármilyen jólétről beszélni!

Az eredmények meg leginkább az EU-nak köszönhetők!

Lassan a forinttal fűteni lehet, annyira nincs értéke!

A piacgazdaság itt a kormány szelektív újraosztását jelenti...

Nyúlj be a zsebedbe, sz@rjál a Fideszre!!!

2021. júl. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Muráti Emőke 77 ***** válasza:
69%

Mennyi barom van ebben az országban innen tényleg menekülni

kell

2021. júl. 10. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!