Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Erről a cikkről mi a véleménye...

Erről a cikkről mi a véleményetek ellenzéki érzésű emberek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem független, vagy ellenzéki cikk, de a lényegen ez nem változtat. Azt is tudom, hogy 3-4 éves cikk, de ez szintén nem változtat rajta semmin. A kérdésem az, hogy ezt a cikket, ha csak átböngészitek akkor mi a véleményetek, ha így egyben látjátok a dolgokat? Hozzáteszem ezek nem kamuk ezeknek mindnek utána lehet nézni bármikor, és bárhol akár kormánypárti akár ellenzéki akár független sajtóba is. 1-2 kivételével. Véleményeket várok.

Link a cikkhez: [link]



2021. júl. 7. 17:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
38%

Nagyon buta vagy. Hihetetlen, mennyire nem láttok a dolgok mögé.

Hogy csak egy, de igazán jó példát említsek: a sokat emlegetett minimálbér úgy nőtt, hogy csökkent.

2021. júl. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ühü értem. Szóval buta vagyok mert feltettem egy kérdést, hogy mit tudtok hozzászólni ehhez a cikkhez? Egy dolog a minimálbér szerintem azonkívűl 100 dolog fel van sorolva. De ha nagyon buta vagyok, akkor szerintem nem kell foglalkoznod a kérdésemmel, mert én meg pont leszarlak, ha normális véleményt nem tudsz megfogalmazni.
2021. júl. 7. 17:58
 3/21 anonim ***** válasza:
51%

Normális véleményt fogalmaztam meg. Az a véleményem, hogy meg vagytok vezetve. Nem veszitek észre, hogy hiába állunk jól a tények egy részének egyoldalú bemutatása szerint, valójában egyre jobban leszakadunk Európától, és egy balkáni cigányputri lesz az országból.

Persze ezt nem vagytok hajlandóak észrevenni, mert nektek csak a Soros meg a Gyurcsány létezik. Pedig ha valaki tönkre teszi az országot, az Orbán Viktor.

2021. júl. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
Ez csak propaganda szöveg. Az utca embere nem tudja a statisztikai adatokat és a számok valóságtartalmát ellenőrizni, ha le van írva, jobb híján elhiszi. A kevésbé bugyuta olvasónak azonban feltűnik, hogy mintha semmi nem romlott volna. Nincsen szó arról, hogy a forint az euróhoz képest kb. 30%-kal gyengült 10 év alatt. Azt sem szeretik sokan észrevenni, hogy ha valamely szektorban nőnek a bérek, akkor pár hét múlva gyengül a forint és a dolgozó csak névlegesen kap többet, az élelmiszerár növekedés elviszi az emelést. A kis-közepes nyugdíjak reálértéke nem növekedett, hanem csökkent, az ebéd házhoz szállítás költsége megnövekedett.
2021. júl. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
#3-mas Az nem vélemény, hogy valakit lehülyézel egyből. Azt úgy hívják, hogy tahóság. Meg vagyok vezetve, oké. Meg tudnád nekem mutatni, hogy baloldali kormányzás alatt mit ért el az ország? Vagy akár csak emlékeidből feleleveníteni pár dolgot? Érdekelne nagyon. Egyébként #4-es Nem propaganda szöveg, mert ezek tiszta tények 1-2-nek hasraütésszerűen utánanéztem, és tény volt. Mindnek nem tudtam utánanézni ez is tény, de lefogadom ha vennéd az órákat rá, akkor bebizonyosodna hogy igaz volt. És ez egy '17-es cikk, azóta ezermillió dolog történt. Például jelenleg a majd 100 tonnás aranytartalék, ami soha ezelőtt nem volt.És ez csak 1 példa.
2021. júl. 7. 18:17
 6/21 molnarmarcell21 ***** válasza:
49%

Milyen véleményt szeretnél hallani? :)

Ez az írás felsorol fejlesztéseket, növekedéseket.

Nem sorolja fel a negatívumokat.


Azzal indít, hogy a kritikusok szerint szétlopták az országok, és ezt egy pozitívumokkal teli felsorolással bizonyítaná, de ezek gyakorlatilag irrelevánsak a felvetése szempontjából, hiszen nem arról sorol fel bizonyítékokat, hogy nem lopták szét az országot.


Az a végkövetkeztetése, hogy ez lényegesen jobb, mint amit a korábbi kormányok csináltak, de nem írja le, mit csináltak a korábbi kormányok.


Ahogy 4-es írta, ez így az igazságtartalmától függetlenül csak egy vázlatos propagandaszöveg. Ez a véleményem :)

2021. júl. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
71%

Aha, a baloldali kormányzás. Érdekes, 11 év után még mindig előkerül, amikor kifogytok a válaszokból.

Csak tudnám, miért véditek annyira ezt a maffiát? Kis krumplibogár lennél te is?

2021. júl. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
66%
Úristen! 2021-ben, még elmúltnyolcévezel kérdező? nem 2013-van hanem 2021! Válts már végre!
2021. júl. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ezt a krumplis dolgot engedjük már el. Anno a balolda kezdett el krumplit osztogatni, sőt nemrégiben Gyurcsány, és Vadai is. Azzal nincsen gond? De megint ennyi felsorolt érv mellett, csak a maffia meg a lopás és a többi. Szerintetek egy másik kormány nem lopna meg nem adná ki a haveroknak a megbízatásokat? Dehogynem, sőt ez ment régen is csak a szocializmusban nagyobb tételben. Azért 8 meg 12 éveznek az emberek, mert akkor volt baloldai kormány utoljára, és tudtommal ha ellenzéki baloldali vagy, akkor mihez viszonyítsak? Ezt kérdezem, hogy a baloldali vezetés mivel tett többet a magyarokért, vagy van valami amit fel tudnátok hozni? Azonkívűl, hogy a "Zórbááán lop" meg krumpli, meg birka. Ezenkívűl valami konkrétum? 1-2 ember már írt, és azt is figyelmebeveszem. #6-os Gondolom az irónia fogalmáról nem hallottál még, azért van megjelölve, hogy "szétlopták" az országot, mert az ellenzékiek ezt mondja és erre jön egy kontraévelés. Ami ha propagandának tekinthető, ha nem igazság, és kész. Fidesznél is van rossz, és jó, de jelenleg több jobbat érzékelek, mint a baloldali kormányzások alatt. Ez nem tudom mennyire érthető.
2021. júl. 7. 19:47
 10/21 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem a kérdezőt vagy fizetik ezért, vagy troll.

Ennyire agyhalott senki nem lehet

2021. júl. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!