Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Masnak sincsenek fideszes...

Masnak sincsenek fideszes ismerosei? Megis hol bujkal akkor ez a hires tobb millio fo?

Figyelt kérdés
Szerencsere a csaladomban es ismerosi koromben is tanult, jozanul gondolkodo ellenzeki van. Nehany ismeros szuloje fideszes, de ok mind videkiek, es többnyire iskolazatlanok. Vannak itt muvelt fideszesek?

2021. júl. 8. 12:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
52%
Az egész országban két fidesz szavazó él, orbán meg bajer zsolti. A többit ukrajnából, meg lengyelországból szokták importálni.
2021. júl. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
78%
Én a legtöbb ismerősömről nem tudom, melyik párta szavaz, nem erről szoktam velük beszélgetni. Lehet, hogy neked sem kötik az orrodra, főleg, ha ilyen negatívan állsz hozzájuk.
2021. júl. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
47%

Kérdező, nekem az ismerőseim, barátaim többsége fideszes. Mérnökök, tanárok.

A kollégáim között kisebbségben vagyunk de hosszú évekig nem is tudtam ki a fideszes, így az is simán lehetséges hogy még többen vannak mint akikről tudok.

Tudod miért? Mert aki ballibes az mindig hangoskodik, veri az asztalt és szidja a kormányt. A fideszes meg nem kezd el velük vitatkozni és nem üvöltözik, nem szidja hangosan a ballibeket. Ennyi.

A te környezetedben is nyilván rengetegen vannak csak nem kötik az orrodra mert vagy te is csendesebb vagy és nem szoktál másokkal harcosan politizálni, akkor nem kerül szóba - vagy te is egy asztalcsapkodós vagy akivel meg szándékosan nem osztják meg hogy más a véleményük, tudják, hogy nincs értelme.

2021. júl. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
1)kb,en eddig epeszu fideszessel nem talalkoztam. Illetve de, pl Hidvegi Balszs, exkormanyszovivot ismerjuk. De ennyi millioert, amennyit ő kspott egy honapban, en is tudnek naphosszat hazudni.
2021. júl. 8. 12:19
 5/31 anonim ***** válasza:
61%

Na,meg lett a napi provokatív szar kérdés,lapozhatunk.


Kérdező,neked meg szép napot kívánok,a béke legyen veled!:)

2021. júl. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
38%
A krumplival lefizetheto barnitott veglenyek, vagy akiknek 2000 ftot fizetnek ha lefenykepzik hogy a fideszre szavaztak, az ukranok, az erdelyiek akiknek semmi joguk nem lenne szavazni mert rohadtul nem itt elnek, sok agyhalott nyugdijas akiket a kozmedia agymosott stb...
2021. júl. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
51%
Nem bujkálunk... olvastál mostanában közvélemény kutatást?? Ha igen, akkor kb ki tudod számolni, hogy minimum 1,8-2,2 millió biztos Fidesz szavazó van... De nem kell elhinni, jövőre meglátod🤔🤔
2021. júl. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
49%

6-os

Itt van a másik trollunk,mar hiányoltunk:) :) :)

2021. júl. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
31%
Mi Fideszesek ilyenkor nyaralunk es/vagy elvezzuk az eletet. Mi Fideszesek csak a valasztas napjan gyulunk ossze, hogy osszerakjuk a Fidesz kovetkezo 2/3-at :))) Utana megyunk is vissza lazulni.
2021. júl. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
69%

Gyárban dolgozom, művezető vagyok.

Kb 90 ember van alattam, volt egy felmérés a szalagon, szinte mindenki fideszes.


Szóval gondolom ilyen helysken kell keresni őket.

2021. júl. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!