Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karrierépítés céljával érdemes...

Karrierépítés céljával érdemes most belépni a Fideszbe?

Figyelt kérdés

Vonz a politika, a közélet, a munkabírásom nagy. S igen, a jómód is vonz. Úgy érzem ebben a csapatban van a helyem.


Eddig kerestem az utam, kipróbáltam magam jó pár szektorban de sose műveltem még azt amire igazán vágytam.


F/30


2021. júl. 8. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Hahaha.
2021. júl. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Fsms ***** válasza:
89%
Kicsit késő.
2021. júl. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 árokpart ***** válasza:
0%
1 év alatt karriert nem nagyon tudsz csinálni, mert több nincsen a Fideszek az zicher, sőt még annyi sem szerintem.
2021. júl. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá. De a belépéseddel párhuzamosan alapíts gyorsan egy céget is...
2021. júl. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"1 év alatt karriert nem nagyon tudsz csinálni, mert több nincsen a Fideszek az zicher, sőt még annyi sem szerintem."


Szerintem nyernek jövőre, de ha esetleg nem. A kétharmados alkotmánnyal, kétharmados törvényekkel, közalapítványokkal annyira bebiztosították magukat, hogy ellenzékben is félig-meddig hatalmon lesznek.

2021. júl. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg még jövőre megnyerik, de a kétharmadot biztosan bukják, vele együtt meg a tejhatalmat is. Azért pénz még van benne pár évig tehát akár még meg is szedheted magad mire teljesen kiszorítják őket.
2021. júl. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Ne fideszes legyél, hanem kormányközeli. Kormánytól függetlenül.
2021. júl. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%
Fideszben a karrier mar le van osztva ... problakozz az utanpotlasnal: irany a Fidelitasz :)
2021. júl. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%

fiatalokat válogatnak ki az egyetemekről,akik fiatal koruktól leinformálhatóan lojálisak.

30 évesen már késő.


max úgy lehetnél már pénzes fideszes, hogy mondjuk polgiságig viszed ellenzékiként és akkor adott megkeresésre eladod magad ennek a patkány brigádnak.

2021. júl. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!