Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha most kevés a fizetésem és...

Ha most kevés a fizetésem és szegény vagyok, akkor ha győz az ellenzéki összefogás, utána jobb lesz nekem?

Figyelt kérdés

2021. júl. 9. 11:15
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Hát, optimista felfogás, de hát inkább így legyen mint "elkú.tuk".
2021. júl. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
46%
Tetszik ez a képezd magad bullshit. Minek? Többkulcsos SZJA lesz, tehát egy bizonyos összeghatár felett már felesleges többet dolgozni, mivel a befektetett energia nem lesz összhangban a bevétel növekedéssel, mert a munkáltatók sem fognak tudni a jelenlegi termelékenység mellett több pénzt adni a munkavállalónak ha annak magasabb a költsége, amit nem termel ki.
2021. júl. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
43%

#20 "Én azért a helyedben nem félnék annyira visszahozni a baloldalt. Gyurcsánynak akkor nagyon rossz tanácsadói voltak, ő maga meg minden propaganda ellenére nagyon nem értett hozzá. Meg aztán nem is ő lesz a miniszterelnök, és nem is a DK fog egyedül kormányozni. Szerintem sokkal jobb szakértői vannak most az ellenzéki összefogásnak, mint akkor volt az MSZP-nek."

Már bocsi, de nem vetted észre kiket tettek be a budapesti fővárosi irányításba, a cégek vezetőségeibe, meghatározó pozíciókba? Pontosan ugyanazokat akik a gyurcsány kormánnyal elqrták. Nem kicsit, nagyon!

Mégis mitől és honnan lennének jobb szakértőik? Pontosan ugyanaz a banda most pepitában, mert bevették a nácikat is maguk közé, hogy kilegyen a létszám.

Ez még sokkal rosszabb, lesz, mint 2010 előtt.

2021. júl. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Aki az egyik vagy a másik színű kormánytól várja azt, hogy kilépjen a saját mocskából, az örökre szegény fog maradni, a kormány színétől függetlenül. Tudom, hogy sokaknak ez nem tetszik, attól még igaz.
2021. júl. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Hát én már nagyon régóta nem várok semmit egyik kormánytól sem. De azért nincs teljesen igazad, mert ártani nagyon sokat tudnak. Lehet neked bármilyen képzettséged, de ha egyszer abszolút munkanélküliség van, akkor kitörölheted vele. Itt nálunk éppenséggel a túlképzettség volt a jellemző. Nagyon sokan voltak abban az időben akár több diplomával, és több szakmával is munka nélkül. Érdekes módon egyik szakma sem volt versenyképes. Azért is húztak el a városunkból annyian külföldre, és nem csak fiatalok, hanem idősebbek is. De volt olyan, aki csak Budapestre ment, már ott is sokkal jobb volt a helyzet. Csak sajnos nem mindenki tehette meg különböző okok miatt, hogy elköltözzön.
2021. júl. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Amikor a Gyurcsány Ferenc volt a miniszterelnöke az országnak, gyakorlatilag egy helyben topogtam, sem az illetményem, sem az életszínvonalam nem emelkedett és a pénz vásárlóértéke pedig folyamatosan romlott. Állami alkalmazottként a sötét középkort alázó technikai háttérrel várták tőlem nap mint nap a teljesítményt. Küldöttségek sora járt hozzánk látogatni, akik majd meg fulladtak a röhögéstől, amikor megláttak minket, a bohócokat. Persze az elvárás volt, hogy ezeken a látogatásokon olyan szerepet játszunk, mintha nem is léteznénk, nem is emberek lennénk, nem volnának szükségleteink, ha valaha "droidnak" éreztem magam, az ez a korszak volt! Volt, hogy államtitkári látogatást vártunk. Hetekkel előtte elkezdődött a "teszek-veszek-intézkedek", - ment a púderozás, - és mindezt azért, hogy amikor eljött az idő, be se jöjjön hozzánk az érintett. Eléggé megalázó volt.
2021. júl. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 hypno ***** válasza:
0%

#26


Nem úgy mint most, amikor majdnem 500 ft a benzin és 350-360 között van az euro árfolyma.

Ez sokat dob a vásárlóerőn.

A fasza jó kis állampapír plusz ezévi kamatát is elviszi az idei infláció Gyurcsány miatt.

2021. júl. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
35%
#23 Hát a Gyurcsány pártot én is szívesen kihagynám, de sajnos nem lehet, mert nagyon sok nagyon eltökélt szavazójuk van. Hogy miért, azt ne tőlem kérdezd.
2021. júl. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
28%
#28 Ki lehetett volna hagyni a gyurcsánypártot. Ha nem hagyjátok megerősödni amikor létrejött. Ti szavaztok rájuk, ti veszitek be a közösbe, ti erősítitek. Azok mennek át hozzájuk és növelik a szavazótáborukat akik előtte mszp-lmp-momentum meg jobbik szavazók voltak, nem más.
2021. júl. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 Koplárovics Béci ***** válasza:
36%
Nekem meggyőződésem, hogy ha Gyurcsány nem hátráltatná az ellenzéket, már '18-ban le lett volna váltva a fidesz. De amíg ő meg a sleppje ott van, addig biztosan nem lesz.
2021. júl. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!