Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisok miért írják, hogy...

Liberálisok miért írják, hogy rosszabb itt az élet, mint Ukrajnában és sok fekete-afrikai országban?

Figyelt kérdés

2021. júl. 9. 11:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
MRI
2021. júl. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
84%

"Én magam vitatkoztam olyannal aki komolyan azt állította"


Én is vitatkoztam már olyannal, aki szerint minden liberálist fel kéne akasztani, vagy kitiltani az országból, mégse játszom meg az eszemet, hogy akkor most minden fideszes ilyen vérbajos idióta. Te miért teszed?

2021. júl. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
93%
Azért dolgozik nálunk az összes ukrán mert itt rosszabb.
2021. júl. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
76%
12. Olyat én se írtam, hogy minden liberális ezt gondolja ami a kérdésben szerepel, csak az első ötből négy válaszoló írta azt, hogy ilyet nem állít senki, erre reagáltam, hogy igenis van ilyen.
2021. júl. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
89%
Valamelyik fogyatékos mindig azt írja itt a gyakorin, hogy Bulgáriával versenyzünk az utolsó helyért. Rendszeresen felpontozzák, szoval gondolom sok ellenzéki tenyleg azt gondolja, hogy Bulgáriával vagyunk hasonló szinten.
2021. júl. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
A kommentet én irtam és ez a valóság, a magyarok rosszabbul élnek mint az ukránok és SOK fekete afrikai. Ha majd leszakadsz az m1 ről és kimész a való világba látni fogod te is.
2021. júl. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Bulgáriában Bulgúr beszélnek..
2021. júl. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
#16 sok volt a 444. Az ukránok teljesen elleptek néhány magyar gyárat, mert olcsóbban dolgoznak mint a magyarok
2021. júl. 9. 14:21
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!