Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A gyermekek szexuális nevelése...

A gyermekek szexuális nevelése a szülők joga, vagy bízzuk gyermekeket a ki tudja milyen érdekkörök által pénzelt NGO szervezetek szexuális sajátos propagandájára?

Figyelt kérdés
A gyermekek szexuális nevelése a szülők joga, vagy bízzuk gyermekeket a ki tudja milyen érdekkörök által pénzelt NGO szervezetek sajátos szexuális propagandájára?

2021. júl. 9. 22:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%
Az evolúció oktatása a szülők joga (akkor is, ha keresztények és azt vallják, hogy 6000 éves a Föld és Isten teremtett minket), vagy bízzuk a gyermekeket a ki tudja milyen érdekkörök által pénzelt "tudomány" sajátos propagandájára?
2021. júl. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%
Nézd, szülőként azt tanítasz a gyereknek, amit szeretnél, aztán az iskolában meg tanul valamit, ami lehet nem egyezik a te nézeteiddel. Ez nem csak ebben a témában van így, hanem kb. mindben.
2021. júl. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
80%
Ez a kérdés éppen olyan, mint a nemzeti konzultáció kérdései. Jó tanítvány volt a kérdező, hogyan kell tendenciózusan kérdezni.
2021. júl. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

"A gyerek beoltása vagy nem a szülő joga, vagy bízzuk az oltóanyaggyártók által pénzelt államra?"


Sok ilyen kérdést lehetne írni, de ahogy ebben az esetben is, az állam éppen azért oltatja be a gyereket kötelezően, hogy ne legyen beteg a konteós szülője miatt.


Szóval már most is sok jogot elvesz az állam a szülőtől, nem ez lenne az elsp.

2021. júl. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
*első
2021. júl. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%
Eddig se a szülők világosították fel a fiatalokat a szexualitásról az esetek 90%-ában hanem a médiából és egymástól jöttek rá. Ez az egész törvény egy újabb nonszensz álkeresztény parasztvakítás.
2021. júl. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%

6: így van, képmutatás az egész, a net korában már nincs olyan, hogy nem mutatunk meg valamit a gyereknek


A szülő tudta nélkül olyan tartalmakat is nézhet a gyerek a neten, amit a kedves szülő el sem tud képzelni.

2021. júl. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
A szülők többsége tabuként kezeli a szexualitást, nekem is csak annyit mondtak el, mi a menstruáció, mit használjak amikor megjön, és vigyázzak a fiúkkal.
2021. júl. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 steven95 ***** válasza:
80%

Nekem annyi jutott felvilágosítas gyanánt, hogy mikor apám ismerőse viccelődött, mi lenne ha teherbe ejtenék valakit fiatalon, csak rosszallóan kinézett a beszélgetésből rám és ... ennyi. Voltam vagy 12 éves.


Eddig is szakemberek világosították fel a gyermekeket. Bár, ha nagyobb ellenőrzésen esnek át az ilyen tevékenységet végzők, abban nem lenne kivetni való, de nem úgy ahogy a kormány képzeli. Sok esetben az LMBTQ témakörének felvilágosítói vegzik el az alap felvilágosítast is az iskolában, mert állami szinten csak papíron létezik a gyakorlat.


Kétszer volt nekem felvilágosítas a suliban. 6.ban egy botra felhúztak egy óvszert meg körbeadtak egyet. 10.ben egy műherén megtapintottam, mit kell figyelni, ha hererákos lennék. Ennyi.


Ami pedig a tabut illeti, hogy 18 év alatt nincs LMBTQ mert még "csak keresi az útját", tévedés. 10 éves korom óta tudom, hogy meleg vagyok. Honnan? Van olyan hogy maszturbáció meg aközbeni fantáziálgatás. Hát innen.

2021. júl. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Na ne keverjük a szezont a fazonnal. A klasszikus biosz tanárnő védőnő felvilágosítása nem azonos az egyes milliárdodok által fizetett NGO politikai GENDER propagandájával. ÉS 100% a védőnő vagy biosztanárnő/tanár nem nővé operált férfi volt, és nem nővé operált férfi, és nem próbálta meg az átalakító műtéteket, sem pedig a nemi identitást megkérdőjelezni.
2021. júl. 10. 18:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!