Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem gusztustalan dolog előre...

Nem gusztustalan dolog előre az oltatlanokat hibáztatni a már garantált negyedik hullámért, főleg a vakcinák mellékhatásai fényében?

Figyelt kérdés

[link]


[link]

A kínai vakcina meg egy zsákbamacska védettség szempontjából:

[link]



2021. júl. 10. 09:58
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
46%
Nem. Miféle mellékhatásokra gondolsz? Összevetetted ezeket a mellékhatásokat a 10 millió halottal és a még több poszt-COVIDossal?
2021. júl. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
66%
Jobb ha hozzászoksz, az egész politika arra épül, hogy kreálni kell egy ellenségképet, amivel meg lehet osztani a népet. Most mi vagyunk az ellenség.
2021. júl. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
43%
Ez szimpla matek, hogy nem az oltottak terjesztik a vírust legnagyobb részben. (Persze, tudjuk megfertőződHETnek és terjesztHETik, de ezek ilyen tized százalékok az egészből.) Én azt mondom, várjuk meg az őszt, hogy mi lesz. Aki nem kétbites, annak nem ellenségek az oltatlanok/oltottak (attól függ melyik táborból nézed). Ez persze fordítva is igaz, mindenki a maga igazát nyomja. A kínai vakcináról meg annyit, hogy nem csak nálunk használják, ha lutri lenne, az ki fog derülni ha máshonnann nem, külföldi statisztikákból.
2021. júl. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
53%

Mert mindig kell bünbak. Muszájból oltattam magam,de se a tudatos oltottakat sem a nem oltottakat nem b.sztatom. Politika. Ha mindenki oltatott volna is lenne 4.hullám,ilyen-olyan mutaciók miatt.

Épp ezért én a még vírus alatt össze-vissza utazgató f.szkalap celebeket lőném ki az űrbe,mert ha lesz mutáns,azt ők hozzák be.

2021. júl. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
38%

Negem is érdekelne, melyik mellékhatásokra gondolsz.


Ugyanakkor, ha a nem oltott emberek között terjed a járvány, akkor logikus őket okolni - a hibáztatás más tészta.

2021. júl. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
71%
#1! Milyen 10millió, te matekzseni? Jó, az alig 4-nek is. Túlzásokban jók vagytok.
2021. júl. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
29%

6:


[link]


És az azóta nyilván nőtt.

2021. júl. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
39%
Plusz a vakcinák hatástalansága fényében.És akkor a mellékhatásokról még nem is beszéltünk.
2021. júl. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
28%

"Plusz a vakcinák hatástalansága fényében.És akkor a mellékhatásokról még nem is beszéltünk."


És mi túlzunk?

2021. júl. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
64%
#7! Értem, tehát csak addig kell a "szent statisztikáknak" hinni, amit mindig emlegettek, amíg nem találtok valami rémesebbet. Onnantól a becslés az igaz. Ma is tanultam valamit. Nektek ezek szerint tényleg lételemetek a rettegés.
2021. júl. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!