Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek/nem ellenzékiek!...

Fideszesek/nem ellenzékiek! Ti kit tartotok a legalkalmasabbnak az ellenzéki miniszterelnök jelöltek közül? Melyikük akit a leginkább el tudnátok fogadni? (A gyűlölködést mind a kettő oldalról mellőzzük)

Figyelt kérdés

2021. júl. 10. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%

Jakab egy bunkó állat.

Karigeri egy nyámnyila balfácán, akinek se jogsi, se nyelvvizsga nem sikerült.

Fegyőr egy rossz vicc.

A többiek egy fokkal kevésbé gázosak.

2021. júl. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Márki-Zay Péter.
2021. júl. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg amit érzek az egyes jelöltekkel kapcsolatban:

Dobrev - kommunista (ennél több jellemzést nem érdemel ő)

Jakab - túltolta a "nép gyereke" arculatot, sokszor egyet értek vele, de a száraz O1G-zés, korrupciózás kevés számomra ahhoz, hogy top jelölt legyen.

Karácsony - határozatlan, gyenge kezű vezető, konfliktus kerülő (ez egyszerre negatív és pozitív dolog, pl. Tóth Csabával szemben Zuglóban negatív, de sok helyzetben a kompromisszum keresés pozitív is lehet)

FeGyőr - elvtelen, ideológiátlan, megfelelési kényszere van, gyengék a kommunikációs készségei

MZP - Ő a legkorrektebb, 99%-ban egyet értek vele, de a maradék 1%-ban olyanokat mond, hogy falhoz verem a fejem tőle.


Ha sorrendet kellene állítanom: MZP > JP/KG >> FeGyőr >> bárki más >> de tényleg akárki más >> Dobrev Klára

2021. júl. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%
Nincs köztük alkalmas/mindegy ki lenne papírforma szerint.
2021. júl. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Már egy ideje kiábrándultam a Fideszből de az évek során nem láttam jobb opciót így 2018-ban ismét rájuk szavaztam. Most MZP-ben látok lehetőséget de ahogy az ellenzéket ismerem biztos elintézik, hogy a előválasztás második fordulóba se jusson be.
2021. júl. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
7%
Klára asszony a legalkalmasabb!
2021. júl. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%
Schiffer András, Surányi György, Fodor Gábor... (Persze, egyik sem indul.)
2021. júl. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%
Orbán Viktor!
2021. júl. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
15%
Ellenzéki összefogás közül én egyet sem. Viszont én Toroczkai Lászlót alkalmasnak tartanám de ő mi hazánkos!
2021. júl. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
Miért kell lepontozni az embereket? Csak a véleményüket írták le.
2021. szept. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!