Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fiatalok sokan elhiszitek azt...

Fiatalok sokan elhiszitek azt a mesét, amit 2006-al kapcsolatban Orbánisták híresztelnek ? Szegény ártatlan, békésen dobálozó, gyújtogató ellentüntetőket megtámadták azok a gonosz rendőrök ???

Figyelt kérdés
2021. júl. 11. 08:54
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
67%
Békés tüntetőket is támadtak meg "rendőrök", ez tény. Sőt, akinek kilőtték a szemét, és ezzel végül öngyilkosságba hajszolták, az még csak nem is tüntetett, csak éppen arrafelé ment haza.
2021. júl. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
75%

Aki tájékozott, az tudja, hogy összemosol különböző dolgokat:

1. Voltak erőszakos tüntetők a tévészékháznál, ott a rendőrség bénázott, nem állt a helyzet magaslatán, nem tette a dolgát.

2. Később voltak békés tüntetők az Astoriánál, ott a rendőrség indokolatlanul alkalmazott túlzott erőszakot. Szemkilövés, ujjeltörések stb.

3 Sőt még békés járókelők ellen is.

Ezek után leváltások helyett a Gyurcsányék kitüntették a rendőri vezetőket, na ez volt mindennek a teteje.

2021. júl. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
32%
Biztos vagyok benne, hogy okuk volt a rendőröknek megverni az embereket. Én Feri videón nőttem fel és lettem meleg, transzexuális ellenzéki. Nem hiszem el, hogy Feri vezetése alatt ilyen megtörténhetett ezért is fogok jövőre az ellenzéki összefogásra szavazni, hogy a Fidesz ne hazudhasson tovább. Illetve a 200 ezer forintos havi alapjövedelemért, mert nincs kedvem továbbtanulni, És dolgozni, én csak szeretnék el lenni.
2021. júl. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
68%

Amikor ostromoltak Toroczkaiék akkor kellett volna beavatkozni. Akkor direkt nem tették, hogy aztán erre hivatkozva békés tüntetőket verhessenek véresre.


október 26én békés tüntetőkre támadtak, Úgy kezdődött a balhé.

2021. júl. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Annyira nem tűntek békésnek a TV-n keresztül sem! Én örültem, hogy nem vagyok, ott. Amikor pl. egy kitépett kordont pörgetett valamelyik - parittyaként - "békés tüntető" azt nem szerettem volna elkapni messziről sem. Annyira nem voltak békések, de az is tény a jelenleg hatalmonlévők uszitották őket minél radikálisabb lépésekre.. Azt nem tudom miért nem lehetett lekapcsolni akkoriban a használt már létező netes felületeiket... Szentkoronarádio, és más forumot biztositó uszitókat ..
2021. júl. 11. 09:02
 6/44 anonim ***** válasza:
78%

Node Ácsibácsi!


Nem kellett volna az isteni fényben tündöklő Ferencnek lemondani miután beismerte hogy a költségvetési adatok meghamisításával nyerték meg a választásokat?


DE!!!!


És akkor nem lett volna az egész....

2021. júl. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:

Ez a felvetés, a lemondásról, érdekes lett volna, de egy mésik téma lehetne itt .. Félek az Orbáni arroganciának az nem lett volna elég ! Konkrétan az akkori balhé érdekel, mert az amit ma hazudik jogtalanul a fidesz ezzel kapcsolatban. Evidens hogy a választási győzelmük érdekében kellett elővenni a balhét és hazudozni róla minden létező felületen.

Én 70km-re a fővárostól élek, igy ha akartam sem tudtam volna kimenni, de láttam jól is tettem hogy kihagytam ezt a bulit ..

2021. júl. 11. 09:09
 8/44 anonim ***** válasza:
77%
Már melyik bulit? Mert neked mintha még mindig nem esett volna le, hogy több különböző napon, több különböző helyszínen történt dolgokat akarsz egybemosni.
2021. júl. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező, amit akarsz csinálni, az nem újdonság, sokan megtették már a történelemben.

Csak te ehhez buta vagy, az a helyzet. Nem veszed figyelembe, hogy nem volt az olyan régen, jól dokumentált, vannak videók is bőven és még élnek a szemtanúk, sértettek, károsultak. Majd egy-két generáció múlva kellene megpróbálni.

2021. júl. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok azzal, hogy majd 1 hónapon át tartottak ezek az "békés ellentüntetések". Amikor megjelent a hirtv által összevágott szenny, ami nem tartlmazta az egész Öszödi beszédet, csak abból kivett részleteket. És óránként adták le. kb. szeptember 29.-től egészen október 23.-ig. Időnként pedig éőlben kapcsoltak utcai eseményeket élükön Császár Attilával, aki azóta az MTVA-nál hazudozik tovább..
2021. júl. 11. 09:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!