Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéki összefogásra...

Az ellenzéki összefogásra szavazóktól kérdezem, hogy le térdeltek-e már Márk Rutte holland miniszterelnök előtt?

Figyelt kérdés

Vagy csak majd még ez után fogtok letérdelni? Ha már annyira imádjátok a "jogállamiság' és az Európai értékeket!


Mennyire lehet élvezni az ilyen fajta "térdelést"?


[link]



2021. júl. 11. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Megint egy észlény, aki keveri az állampolgárságot és az államot magát, na segítek az egyik a másik alkotórésze...
2021. júl. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
9%
Én csakis jóképű férfiak elé térdelek le, lehetőség szerint az is legyen arab vagy fekete.
2021. júl. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Nem.De egy volt Fideszes politikus lehet már térdelt előtte.🤡
2021. júl. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
3! Azért egy holland miniszterelnöknek annál jobb ízlése van, nem adja le annyira az igényeit! 🤣
2021. júl. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki ez az illető de magyarként nem is foglalkozok vele.neked is azt tudom tanácsolni kérdező hogy inkább erre az országra koncenrtálj és ne azt lesd hogy külföldön miket állítanak erről az országról.és nem térdelek le senki előtt sem, főleg nem külföldiek előtt.
2021. júl. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
23%
Ó, még be is kapják neki kérés nélkül. Csak hogy bizonyítsák, hogy ők mennyire européerek.
2021. júl. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!