Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon mi fog történni az...

Vajon mi fog történni az országban, ha a FIDESZ gyűlölet politikája eléri a cigányokat is? Egyáltalán lenne hozzá bátorságuk?

Figyelt kérdés

2021. júl. 12. 20:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

A rejtett erőforrásokat?


Soha.

2021. júl. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Minek dobjon ki egy rakat pénzt arra a fidesz? Elintézik az uszítást a cigányok maguk is...
2021. júl. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem, mert ők a fő szavazóréteg. Így hatásos a krumpli.
2021. júl. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
27%
Nem kell senkit gyűlölni, szerintem a Fidesz sem gyűlöl senkit. A szomszédos országokkal például sosem volt ilyen jó a viszony. A cigányok is szerintem jól, fogadták hogy egyre jobban eltudnak helyezkedni , jóval növekedett a munkahelyek száma.
2021. júl. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
24%
Nem tudom én a Fideszre szavaztam de, nem gyűlölik senkit, viszont van egy két ellenzéki kollégám , hát szörnyű miket hordanak össze, inkább mondanám azt annak.
2021. júl. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%
Érdekes hogy a gyűlölettel mindig az ellenzék jön... Az kiabál akinek a háza ég...
2021. júl. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 SZücsöm ***** válasza:
93%

1 es nek van igaza. Lebecsülöd a fideszt. Nagy számú potenciális szavazóbázisba nem rúgnak bele. Legalábbis úgy nem hogy lássák/értelmezzék.


Nem véletlen van az hogy minden kampány pl a nyugdíjasokra épül.


A homoszexuális rétegbe már sokkal inkább beleköthetnek mert nem nagy szavazói réteg és valószínűleg a fidesz közvélemény kutatói "kiszámolták" hogy amúgy se fidesz szavazók viszont a fidesz szavazóknak tetszeni fog a dolog. Továbbá én személyesen ismerek több olyan embert akik utálják a fideszt de az ellenzék lmbtq felé tanúsított (nem az én véleményem de nem állítom az ellenkezőjét se) befekvő politikája miatt nem szavaznak az ellenzékre.


Tehát a fidesz szempontjából ez a húzás egy hatalmas win-volt eddig. Csodálkoznék ha ez 22 ig változna.

2021. júl. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a cigányság felzárkóztatása a munkahelyeken múlik, nem a segélyeken.
2021. júl. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
17%
Ők romák és nem cigányok,de látom megy a rasszizmus a libsiknél.
2021. júl. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
57%
A Fidesz 2002 óta >>rasszista, antiszemita, cigánygyűlölő<< párt. (Legalábbis az MSZP akkori kampány tanácsadója, az izraeli Ron Werber fejéből akkor pattant ki ez az agyrém...) Innen eljutottunk odáig, hogy az ország legalsó rétege (a cigányság) ma már a kormány közmunka programja révén végre elkezdett felzárkózni és mivel ők is érzik a pozitív változást, sokan közülök a Fideszt támogatják. Erre jön az igazi cigánygyűlölő mantra az ellenzéktől: a Fideszre már csak a cigányok szavaznak. Közben Ron Werber hazája (Izrael) és Magyarország közt soha nem látott kiváló viszony alakult ki. Erre jön az igazi antiszemita mantra az ellenzéktől: Benjamin Netanyahu és Orbán a világ 2 legkorruptabb politikusa, ezért vannak jóban... Mit lehet erre mondani az arckaparáson túl? :D
2021. júl. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!