Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szeptemberbe nem fognak...

Szeptemberbe nem fognak kinyitni a sulik?

Figyelt kérdés

Már a belnelux államokba kezdődik a negyedik hullám. Ha jól emlékszem annak a három államnak a nevére. Ide is eljön az EB-én maszk nélkül csápolt mindenki szerteszét európában, egymás hegyén hátán. Ez kedvező a covidnak.


Szerinted van remény, hogy azzal véd a kormány hogy digitális oktatás lesz már általános isibe is?



2021. júl. 14. 16:10
A kérdező szavazást indított:
Igen
Talán 50%-50
Nem
35 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Van egy rossz hírem: nagy eséllyel visszamentek az isibe.
2021. júl. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Én remélem hogy kinyitnak..üdv, egy sulis.
2021. júl. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
Van egy rossz hírem: az iskolák már örökre zárva maradnak, az online suli állandósulni fog
2021. júl. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem kinyitnak, de már augusztusra-szeptemberre mondják a 4. hullámot, szóval szerintem ha ki is nyitnak, november körül megint bezárnak. Bár most elég sok az oltott, attól függ mjad, mennyire lesz rossz a helyzet.
2021. júl. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
de ez 2022-ben is tarthat szerintetek? Vagy az már egy másik hullám lesz?:/
2021. júl. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező

Szeptember 1-én, szerdán reggel 7.45-kor ott kell lenned az iskolában, ne reménykedj! Az oktatás rendesen meg fog kezdődni és nem valószínű, hogy digitális oktatás lesz.

Nem a gyerekekre, fiatalokra volt veszélyes a járvány eddig sem, hanem a szüleikre, családtagjaikra, hogy hazaviszik valaki mástól az iskolából. Ezért volt digitális oktatás és nem azért mert nekik bajuk lett volna tőle.

Mivel most már mindenkinek ott van a védőoltás, lehet válogatni is belőle, digitális oktatást csak akkor fognak elrendelni ha valami olyan veszélyes vírusvariáció jelenik meg ami a beoltottakra is veszélyes vagy ami a beoltatlan fiatalokra, gyerekekre jelent bajt. Legelőször a középiskolákban lehet digitális oktatás, az általános iskolában csak ha elkerülhetetlen. Az egyetemeken meg nem várható, mivel az egyetemisták már felnőttek és beoltathatják magukat nyugodtan.

2021. júl. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Nem hiszem el, hogy már július közepétől megkezdődnek a kinyitnak e a sulik baromságaitokat. Most minden nap ezt fogjuk olvasni?


Egyébként meg honnan a francból tudnánk? Kevés rá az esély, hogy ne nyissanak meg. Ez minden amit tudunk.

2021. júl. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
remélem :P
2021. júl. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ki mondott ilyet?? Azt mondták hogy mivel sokakat beoltottak helyi fertőzések lesznek csak, központilag nem lesz digi.
2021. júl. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
10-es, mi a baj ezzel? Érdekel minket.
2021. júl. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!