Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek kinyitnak az...

Szerintetek kinyitnak az iskolák szeptemberben?

Figyelt kérdés
Végzős leszek gimiben és nagyon nem szeretném ismét megtapasztalni a digitális oktatást.

2020. aug. 3. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem nem
2020. aug. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

A kormány hagyományos oktatásra készül szeptemberben. Ha jól tudom akkor max regiónálisan lesznek bezárva az intézmények, ahol nő a fertözöttek száma. (Igazgató mondta nálunk és láttam a hírekben is már).


Remélem, hogy szeptemberben mehetünk már iskolában. Katasztrófa volt az érettségi előtti legfontosabb 6 hét. Nálunk most meg még inkább szükségünk lenne, mert technikusit kezdjük és azt online nem lehet tanulni.

2020. aug. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Rendes oktatás lesz!
2020. aug. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%
Remélem nem. Sokkal jobb online tanulni gimisként, könnyebb puskázni, te osztod be az idődet, ebbe mit nem lehet szeretni? 1 negatívuma van, hogy nem találkozhatsz a barátaiddal. De ez legyen a legnagyobb problémája az embernek a világjárvány alatt. Nemde?
2020. aug. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4 Látszik, hogy nem érint téged a digitális oktatás/ nem a mai generációban vagy diák.

Ha vetted volna a fáradságot, hogy elolvasd, amit kérdés alatt írtam, rájöttél volna, hogy mi miatt “nem lehet szeretni” a digitális oktatást. (-> végzős év)

2020. aug. 5. 17:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Lol 16 éves vagyok, már hogyne érintene. Igaz, végzősöknek ez rossz lehet nagyon. Ebből a szempontból nektek rossz lenne igen. De mindenki másnak igazából ez pihenés. Tisztelet a kivételnek (jelen esetben végzősök) de nekem senki ne mondja azt hogy jobb hatkor kelni rohanni a buszhoz, fagyoskodni a megállóban, és masfel ora alatt iskolában lenni minthogy fekelsz otthon 9kor és beosztod a saját idődet. Kb mint a poklot a menyországgal összehasonlítani.
2020. aug. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
11.-es diákként nekünk nem volt mennyország, mivel még a tesi tanárok is komolyan vették a dolgot és komplett beadandókat kellett írni. Ez nem lett volna vészes, de ezt minden héten mértek:)))
2020. aug. 5. 21:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt sajnos
2020. aug. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én őszintén szeretek korán kelni. Főleg, ha van miért(jelen értelemben azért, hogy iskolába menjek). Az utóbbi időben már ez a kényszer is hiányzik.
2020. aug. 5. 21:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, aztán ki tudja meddig lesznek nyitva, de nekünk is hatalmas szívás lenne, mivel nyolcadikos voltam és kimaradt az egész második félév amikor csomó kirándulás, program lett volna, meg most ha kilencedik elején nem találkozunk az osztályunkkal, akkor kicsit nehezebb lesz az összeszokás.
2020. aug. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!