Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Merkely politikai báb vagy...

Merkely politikai báb vagy hogy lett ennyi negatív tesztből pozitív? Lehet csalás vagy manipuláció történt?

Figyelt kérdés
[link]
2021. júl. 14. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Megszervezett egy kutatást a szociológus és nem doktor Karácsony Gergely úr illetve végzett egy kutatást a Semmelweis egyetem, ami világ szinten elismert intézmény kiemelkedő kutatásaival és a kérdező egyből Merkelyt gyanusítja, hogy hazudott.
2021. júl. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem a Karácsony tesztjeire gondoltam hanem az összes többi labor tesztjei rosszak? synlab stb, ahol mindent néztek.. most minden más labor téved?
2021. júl. 14. 17:38
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem látom az ellentmondást. Az egyik vizsgálat szerint a sinopharmmal beoltott 60 felettieknek kb 82 %-a védett, a másik szerint kb 76,1 %.

Nagyságrendbeli eltérés nincs, ez a kb 6 %-os eltérés simán belefér két nem túl nagy mintaszámmal végzett vizsgálat között.

2021. júl. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8%
Nem mindenki tud hitelesen mérni, hiába állítja. Meg egyeseknek érdeke lehet a hisztériakeltés anyagi vagy politikai okokból is.
2021. júl. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Nem látom az ellentmondást. Az egyik vizsgálat szerint a sinopharmmal beoltott 60 felettieknek kb 82 %-a védett, a másik szerint kb 76,1 %."


A SOTE olyan embereket vizsgált, akiknek korábban negatív eredménye volt (itt a pozitív a jó, a negatív a rossz :D), tehát leegyszerűsítve a dolgokat, az egyetem kutatása azt mondja, hogy annak a 76,1%-nak a 82%-a tévedés/hazugság. ("vagyis a korábban negatívnak mért személyek 88 százalékának van kimutatható és elegendő szintű vírusellenes ellenanyaga.")

2021. júl. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

"Nem a Karácsony tesztjeire gondoltam hanem az összes többi labor tesztjei rosszak? synlab stb, ahol mindent néztek.. most minden más labor téved?"


Én is szeretnék Karácsony posztjának hinni, hisz engem Modernával oltottak be, és ott 0%-os azok aránya, akiknél védettség nem alakult ki, de bűzlik nekem a cikk és a poszt is. Szerintem elég erős vád lenne részedről a SOTE kutatóit ilyen komoly korrupcióval megvádolni, hogy Merkely Béla parancsára adatot hamisítanak a kis demonstrátoroktól kezdve a komoly professzorokig mindenki.


A cikk szakmailag nagyon gyenge, ki sem tér arra, hogy ki hol és milyen módszertant használt illetve az eltérést mivel indokolták és hogy mi volt a kutatás indítatása, hisz valamiért szkeptikusak voltak a laborok eredményeivel kapcsolatban.

2021. júl. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Az elsődleges kérdés, hogy vakcinákról miért nem egy virológus szakértő beszél, miért a kardiológus Merkely?
2021. júl. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rusvai meg állatorvos. Nevetségesek ezek a szakértők!
2021. júl. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nem tudom,te hány kutatásban vettél már részt, vagy vezették, de ezeknek elég jól leírt módszertana van.

Az orvosi terület tőlem távol esik,de a mintavételtől kezdve a kiértékelésig.


Reggel hallottam Merkelyt azzal kezdte (ahogy kell), hogy melyik szendrrd protokol szerint folyt a munkájuk.


Miért volna polzikai báb?


Szerinted, ha állást keresnek, mit emelné ki a cv-ben, hogy miniszter is volt, vagy inkább az orvosi, az kutatói eredményeit, rektori tevékenységét?

2021. júl. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!