Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem szörnyű ez a politika,...

Nem szörnyű ez a politika, amit Cseh katalin művel?

Figyelt kérdés
Ez felér egy hazaárulással! [link]

2021. júl. 14. 20:56
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
100%
Magyar emberként tiszta szívvel kérem azt, hogy a magyar kormánytól az összes támogatást vegyék el. Nincs ebben semmi trükk, ha nem vagy képes betartani a játékszabályokat, akkor csüccs le a kispadra!
2021. júl. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 A kérdező kommentje:
"Magyar emberként tiszta szívvel kérem azt, hogy a magyar kormánytól az összes támogatást vegyék el. Nincs ebben semmi trükk, ha nem vagy képes betartani a játékszabályokat, akkor csüccs le a kispadra!" Nincsenek játékszabályok.
2021. júl. 15. 08:53
 33/55 anonim ***** válasza:
100%
Ó dehogynem, ősszel bevezetik, hogy jogállamhoz kössék a kifizetéseket, és Orbán egy fityinget sem fog látni.
2021. júl. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 A kérdező kommentje:
"Ó dehogynem, ősszel bevezetik, hogy jogállamhoz kössék a kifizetéseket, és Orbán egy fityinget sem fog látni." Ja, te a liberlis kikényszerített "játékszabályokra" gondolsz....................
2021. júl. 15. 09:01
 35/55 anonim ***** válasza:
Nincsenek csorbitva a jogaik? Tehát akkor szabad 15 évesek előtt beszélni arról, hogy a homoszexualitással együtt lehet jó ember?
2021. júl. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
Nevezd bárminek a kormányod, legfőbbképpen Mészáros egy forintot se fog látni. :)
2021. júl. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 A kérdező kommentje:

"Nevezd bárminek a kormányod, legfőbbképpen Mészáros egy forintot se fog látni. :)" Bizonyísd be,hogy Mészáros lop!


"Nincsenek csorbitva a jogaik? Tehát akkor szabad 15 évesek előtt beszélni arról, hogy a homoszexualitással együtt lehet jó ember?" De, lehet róla beszélni, a törvény arról szól, hogy csak szakavatottak érzékenyítsenek.

2021. júl. 15. 09:11
 38/55 anonim ***** válasza:
Az iskolában. De mi van ha én ifjúsági klubit üzemeltetek? És ha egy könyv tök szimpi főszereplője meleg?
2021. júl. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 A kérdező kommentje:
"Az iskolában. De mi van ha én ifjúsági klubit üzemeltetek? És ha egy könyv tök szimpi főszereplője meleg?" Az aberrációról nem kell ifjúsági klubot csinálni, elég az iskolában a tényeket elmondani, de utána kuss.
2021. júl. 15. 09:23
 40/55 anonim ***** válasza:

És ha én melegként üzemeltetek társasjáték klubot? Semni szexuális, sima társasok. Több kamat is kedvel, jófej vagyok.

Ha van pasim és nem titkolom ezt, törvényt sértek?

2021. júl. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!