Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem szörnyű ez a politika,...

Nem szörnyű ez a politika, amit Cseh katalin művel?

Figyelt kérdés
Ez felér egy hazaárulással! [link]

2021. júl. 14. 20:56
1 2 3 4 5 6
 41/55 A kérdező kommentje:

"És ha én melegként üzemeltetek társasjáték klubot? Semni szexuális, sima társasok. Több kamat is kedvel, jófej vagyok.


Ha van pasim és nem titkolom ezt, törvényt sértek?" Ez nem törvény sértés, az lenne az, ha nyitnál egy klubot, ahol népszerűsítenéd, beszélgetnél erről a témáról.

2021. júl. 15. 10:00
 42/55 anonim ***** válasza:
De nem népszerüsíti az, hogy én szimpatikus szereplő boldog kapcsolatban vagyok egy férfival? Nem sugallom azt, hogy a homoszexualitás lehet jó?
2021. júl. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 A kérdező kommentje:
"De nem népszerüsíti az, hogy én szimpatikus szereplő boldog kapcsolatban vagyok egy férfival? Nem sugallom azt, hogy a homoszexualitás lehet jó?" Az hogy a két fal között mit csinálsz az magánügy.
2021. júl. 15. 10:26
 44/55 anonim ***** válasza:
De hát a törvény szövege szerint nem dugni tilos nyilvánosan hanem népszerüsíteni, azaz pozitív színben feltüntetni a homoszexualitást...
2021. júl. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:

44: nem csak népszerűsíteni, hanem megjeleníteni is tilos:


"...valamint a homoszexualitást népszerűsíti, jeleníti meg.”


Vagyis ha valaki felvállaltan meleg, akkor ő személyében meg is jeleníti a homoszexualitást, nemde?

2021. júl. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 A kérdező kommentje:

"44: nem csak népszerűsíteni, hanem megjeleníteni is tilos:



"...valamint a homoszexualitást népszerűsíti, jeleníti meg.”



Vagyis ha valaki felvállaltan meleg, akkor ő személyében meg is jeleníti a homoszexualitást, nemde?" Nem kell szándékosan félreértelmezni a törvényt, a kormányszakértők mondták, hogy lesz felvilágosítás, de azt csak szaakavatottak csinálhatják valamint a tvben nem jelnhet meg meleg karakter. Ez zt jelenti ha valaki meleget jelenít meg, nem azt ha egy meleg szinész heterót jelenít meg.

2021. júl. 15. 11:54
 47/55 anonim ***** válasza:

46: tehát a köztévé a Szomszédok azon epizódjait, amelyekben Oli úr szerepel, aki meleg fodrászt játszik, csak 18-as karikával este 10 óra után adhatja majd le?


Én láttam gyerekként, és nem lettem tőle homo.

2021. júl. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 A kérdező kommentje:
Nem baj, jó a törvény!
2021. júl. 15. 12:02
 49/55 anonim ***** válasza:
Ez egy beismerés hogy bár nincs érved (a kormánynarrativa kifúlt) de jó szektás módjára követed a Mestert?
2021. júl. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 A kérdező kommentje:
"Ez egy beismerés hogy bár nincs érved (a kormánynarrativa kifúlt) de jó szektás módjára követed a Mestert?" nem, nem egy beismerés, jó hogy nincsenek ilyen karakterek a tévében, nyugaton már propaganda filmeket is forgatnak a melegekről.
2021. júl. 15. 12:16
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!