Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt az országot csak Fekete-Gy...

Ezt az országot csak Fekete-Győr András tudja megmenteni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, csak a Momentum és Fekete-Győr András érti a korosztályom problémáit és tud egy élhetőbb országot teremteni számunkra.

2021. júl. 15. 19:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
67%
Nem irigyelem azt az országot, amit ez a Fegyőr gyerek megment. :) Szerencsére látszik, hogy még a moslékos szavazók közt is kb utolsó helyen van, annyira hülye szegény, Magyarország nem kér belőle.
2021. júl. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
32%
#10 lecsukatja Orbánt. Már megmondta többször is.
2021. júl. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
14%
Végre lenne egy sármos miniszterelnöke az országnak és nem járatnánk le magunkat tovább a trottyos gatyájú jabbával.
2021. júl. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
60%
Miért kellene megmenteni?! Nem 2009-et írunk.
2021. júl. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%
jól jönne egy kis alapjövedelem uwu
2021. júl. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

#1

Amúgy abba a projektbe Bill Gates sok pénzt tett, szóval lehet tényleg lenne értelme.

2021. júl. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
59%

23 éves vagyok, tavaly szórólapoztam a Momentumnak azóta olyan szinten tönkrevágták magukat, pláne nonszensz dolgokat állítanak most már, sőt tényleg betarthatatlan ígéreteket tesznek.

Szobrot akarnának állítani a cigány hősöknek, kérdem én van ilyen?

Szél Bernadett miután belépett a Momentumba ott fordultam el a párttól, de a Fegyőr-interjú volt a legteteje...


2 hete döntöttem el hogy a Mi Hazánkra fogok szavazni, csak is azért hogy bejussanak a Parlamentbe. Sok mindenben nem értek egyet velük, de ők az egyetlen párt ahol még van gerinc.

2021. júl. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
#17 Hát persze, hogy Momentumos voltál 😂😂🤣
2021. júl. 18. 08:16
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
Az ellenzék képes jobban teljesíteni és persze abba a momentum is bele tartozik. Mivel több pártrol van szó akik mind kisebb-nagyobb értékekkel és elképzelésekkel rendelkeznek, így valószínüleg figyelik egymástígy nem alakulhat ki a fideszre jellemző diktatúra !
2021. júl. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

17!

Azért az nem semmi (lenne, ha igaz lenne), hogy Momentum-aktivista voltál, most meg a Mi Hazánkra akarsz szavazni.

(Nyilván kamu)

2021. júl. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!