Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a baloldal oltásellenes,...

Ha a baloldal oltásellenes, akkor miért Budapesten a legnagyobb az átoltottság?

Figyelt kérdés
[link]
2021. júl. 16. 15:46
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
0%
"Nem a 444 veszít el hetente sajtópereket, hanem az általad támogatott szenny." Meg a 444............
2021. júl. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
91%

"Tarlós alatt is ez lenne, ez nem karácssony miatt van"

Te elmeháborodott, szektás barom! Ki mondta, hogy Karácsony miatt van?! Normális vagy? Te szerencsétlen, azért van így, mert Budapesten az átlagnál okosabb emberek élnek, nem pedig konteós barmok. Az már más kérdés, és számodra nagyon szomorú, hogy ez a pártpreferenciával is pozitívan korrelál. (Nem várom, hogy megértsd ezeket a bonyolult szavakat.)


"egyszerűen ez az ország fővárosa, itt könnyebb megszervezni"

Aha, persze hogy ezért van! 😂 2021 júliusára még mindig nem sikerült megszervezni a vidéki, 90%-ban fideszes falvak végigoltását, amikor milliószámra állnak raktáron a vakcinák. Mesélj még!


"ezt te is tudod csak játszod a hülyét"

Az a baj, hogy te nem játszod...


"Meg a 444............"

Hazudjál még.....................

[link]

2021. júl. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
19%

Isten barma.

Este van.

Térj má nyugovóra.

2021. júl. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
0%

"Te elmeháborodott, szektás barom! Ki mondta, hogy Karácsony miatt van?! Normális vagy? Te szerencsétlen, azért van így, mert Budapesten az átlagnál okosabb emberek élnek, nem pedig konteós barmok. Az már más kérdés, és számodra nagyon szomorú, hogy ez a pártpreferenciával is pozitívan korrelál. (Nem várom, hogy megértsd ezeket a bonyolult szavakat.)" te dicsérted a baloldali városvezetést, és hogy mi ebbe nem tudunk belenyugodni. A megnyivánulásod alapján az általad interpretált jelző jobban illik rád!


"Aha, persze hogy ezért van! 😂 2021 júliusára még mindig nem sikerült megszervezni a vidéki, 90%-ban fideszes falvak végigoltását, amikor milliószámra állnak raktáron a vakcinák. Mesélj még!" Sikerült megzervezni az egyik legjobbak vagyunk átoltottságban európában, és a lokosság többsége vidéki, tehát megintcsak hazudsz............


"Az a baj, hogy te nem játszod..." Nekem nem baj.


"Hazudjál még....................." Ez nem írja hogy nem vesztett sajtópert a 444, szóval a te igazságérzeteddel vannak problémák!:):)

2021. júl. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
19%

Tudod mit.

Úgy van.

2021. júl. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%

"te dicsérted a baloldali városvezetést"

Hol dicsértem, te elmeháborodott? Honnan jönnek neked ezek a tévképzetek? :)


"Sikerült megzervezni"

Annyira, hogy Borsodban, a nagy fideszes fellegvárban 50% alatti az átoltottság. Hát ennyire fontosak nektek a szavazóitok? 🤣


"az egyik legjobbak vagyunk átoltottságban európában"

Hazudozz még! Az EU-ban a 13. legjobbak vagyunk! Hurrá! [link]


"Nekem nem baj."

Ez így van, nem neked baj. A normális emberek életét keseríted meg az ostoba hazudozásoddal.


"Ez nem írja hogy nem vesztett sajtópert a 444"

Hazudozz még! "A Magyar Hang és a 444.hu a kimutatás szerint egyáltalán nem vesztett sajtópert." A Fővárosi Törvényszék adatairól beszélünk. :))))


"szóval a te igazságérzeteddel vannak problémák!:):)"

A te valóságérzékeléseddel, a logikis gondolkodásod hiányával, meg az erkölcstelenségeddel, ami a folyamatos hazudozásban nyilvánul meg, azzal vannak nagyon, nagyon súlyos problémák.

2021. júl. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
0%

"ol dicsértem, te elmeháborodott? Honnan jönnek neked ezek a tévképzetek? :)"

továbbra sem izgat a személyeskedésed!"Nagyon vergődtök, össze-vissza hazudoztok, de azt nem tudjátok megcáfolni, hogy a legellenzékibb helyen a legnagyobb az átoltottság. :)))"


"Annyira, hogy Borsodban, a nagy fideszes fellegvárban 50% alatti az átoltottság. Hát ennyire fontosak nektek a szavazóitok? 🤣" tudod, másodikak voltunk most az oltási rangsorban, tehár a Fidesz-kormány elég jól szervezte meg ORSZÁGOSAN, az oltakozást. De tudom a baloldaliaknak semmi sem elég...................



"Hazudozz még! Az EU-ban a 13. legjobbak vagyunk! Hurrá! [link] hazudsz:


[link]


"Ez így van, nem neked baj. A normális emberek életét keseríted meg az ostoba hazudozásoddal." te vagy az aki össze vissza hazudozik nem én, úgyhogy remélem ezt iróniának szántad!


"Hazudozz még! "A Magyar Hang és a 444.hu a kimutatás szerint egyáltalán nem vesztett sajtópert." A Fővárosi Törvényszék adatairól beszélünk. :))))"



Megint, hazudsz, igaz a kormányközeli vesztette a legtöbbet, de a 444 is veszített: [link]


"A te valóságérzékeléseddel, a logikis gondolkodásod hiányával, meg az erkölcstelenségeddel, ami a folyamatos hazudozásban nyilvánul meg, azzal vannak nagyon, nagyon súlyos problémák." Magadról beszélsz..............................

2021. júl. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%

Te személyeskedsz, azt hazudtad, hogy én ezt vagy azt támogattam.


Az a jó szervezés, hogy a mélyszegénységben élők, a kevésbé mobilisak, a szavazóbázisotok krémje nem kapnak ugyanolyan arányban oltást, mint a fővárosban? Vagy hogy az EU-s középmezőnyben vagyunk? :) Ugyanis, te hazug szerencsétlen, én belinkeltem neked a LEGFRISSEBB napi oltottsági adatokat. Te meg belinkelsz egy NÉGY HÓNAPOS cikket. Hát normális vagy?


A sajtópereknél a 2020-as adatokról volt szó, erről kaptál egy cikket. Ebben az évben nulla sajtópert vesztettek. Ezt hogy cáfolja meg, hogy 2018-ban vesztettek egyet, te hazugsággyáros? 2018-ban vesztett egy pert a 444, szóval a seggnyaló médiátok már csak 50x rosszabb. 🤣

2021. júl. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
0%

"Az a jó szervezés, hogy a mélyszegénységben élők, a kevésbé mobilisak, a szavazóbázisotok krémje nem kapnak ugyanolyan arányban oltást, mint a fővárosban? Vagy hogy az EU-s középmezőnyben vagyunk? :) Ugyanis, te hazug szerencsétlen, én belinkeltem neked a LEGFRISSEBB napi oltottsági "adatokat. Te meg belinkelsz egy NÉGY HÓNAPOS cikket. Hát normális vagy?" Te nem vagy azt tudom, nem egy napra kell nézni, hanem a többhónapos átlagot kell nézni, ezt monjuk tudhatnád!


"A sajtópereknél a 2020-as adatokról volt szó, erről kaptál egy cikket. Ebben az évben nulla sajtópert vesztettek. Ezt hogy cáfolja meg, hogy 2018-ban vesztettek egyet, te hazugsággyáros? 2018-ban vesztett egy pert a 444, szóval a seggnyaló médiátok már csak 50x rosszabb. 🤣" Én sem azt mondtam, hogy 2020-ban vesztett pert a 444.hu, hanem már vesztett pert. De, fölösleges az erőlködésed az igazság győzedelmeskedett!:):)

2021. júl. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%

"Én sem azt mondtam, hogy 2020-ban vesztett pert a 444.hu, hanem már vesztett pert."

És ki mondta, hogy SOHA sem vesztett pert, te kretén? A lényeg, hogy amíg a kormány seggét nyaló média hetente elbukik legalább egy sajtópert, a nem kormánypárti meg legfeljebb havonta egyet.


"Te nem vagy azt tudom, nem egy napra kell nézni, hanem a többhónapos átlagot kell nézni, ezt monjuk tudhatnád!"

Értem, szóval az átoltottságnál szerinted nem a legfrissebb adatokat kell nézni, hanem a többhónapos átlagot. Ebből a válaszból megállapítható, hogy te valóban nem vagy normális, és tényleg ki kéne vizsgáltatnod magadat. Ezt nem sértésnek szánom, neked komolyan orvosi segítségre van szükséged.

2021. júl. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!