Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely hogyhogy...

Karácsony Gergely hogyhogy nem tud angolul?

Figyelt kérdés

Fiatal, balliberális, belpesti, kozmopolita hipster.


Az ilyennél ez nem alap elvárás?



2021. júl. 17. 01:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
17%
úgyhogy nincs ideje, mint pl egy egyetemistának sem könnyű leraknia,ha nincs mellette ideje, mert olyan egyetemre jár, ahol kb halálra kell tanulnia magát, s s semmi szabadideje nincsen
2021. júl. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
48%
10 éve tanulom az angolt és semmit sem érek. Van olyan, hogy nem megy valami. De város vezetésben pedig jó. Nem vagyunk ugyan olyanok.
2021. júl. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
39%

ez lejárt már, kb 2 hónapja papi.

most a meleg témát kell nyomatnotok, meg a a kínai oltás hatástalansága miatt kell magyarázkodnotok.


de hogy válaszoljak is.

én személy szerint eleve nem értem, hogy karácsony mi a fenéért nevezett be a választásokra?

komolyan nem értem.

semmi értelme nem volt ennek jelen szituban.

2021. júl. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
86%

Elméletben igen.

A valóság meg az, hogy hiába tanulja az ember évekig, ha nincs rá szüksége utána és nem használja, akkor elfelejti. Pár hónap alatt vissza lehet hozni a nyelvtudást közepes szintre, de ahhoz akarat és munka kell.

Mindenki így van ezzel és emiatt mondják sokan azt hogy nem beszélnek angolul, miközben tanulták egy évtizeden keresztül.

Csak a haladóprogresszíveknél a menő az ha valaki nem magyarul hanem angolul villog, ezért várják el mindenki mástól is hogy ugyanezt tegye és ezért fikázzák azt aki meg képes beszélni angolul, mert nem pont olyan az akcentusa, mint ami nekik tetszik.

Kivéve persze ha a saját emberükről van szó, mert akkor egyáltalán nem kell az angol tudás.

2021. júl. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
93%
szerintetek, ha győzne elengedné a kötelezőnyelvvizsgát? :D
2021. júl. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
46%

Aki azt írta, hogy városvezetésben jó, az hol él? Mert hogy nem BP-en az biztos.


Végül is addig jó míg nem lesz miniszterelnök, mert akkor az M7-esen is lesz biciklisáv, két oldalról méteres gazzal, akarom mondani méhlegelővel.

2021. júl. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
47%

#2 "De város vezetésben pedig jó. "

Le tudtad írni röhögés nélkül? MIBEN jó Karácsony a városvezetésben? MIT csinált jól akár főpolgármesterként, akár polgármesterként?

2021. júl. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
55%
2: Városvezetésben jó?! Tedd le a narkót, nagyon komolyan kezdi hazavágni az öntudatodat.
2021. júl. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
93%
#7 #8 mentem fel Budapestre munka miatt, interjút lekéstem mert a Nagykorút vagy hol, ott van a bicikli sáv, naa lekéstem az interjút, nem fogadtak, hazamentem rá egy hétre hallom, hogy nem fizette ki a cég a csókát akit helyettem felvettek , szóval ha sikerűl a meló én most járkálhattam volna a bíróságra így meg nem hála a dugónak. Szóval Karácsony Gergely egy ilyen dologgal mentett meg engem a kudarctól.
2021. júl. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
64%

"Van olyan, hogy nem megy valami. De város vezetésben pedig jó. "


Baszki,2-es,ezt hogy bírtad leírni??:D

Mit is szívsz?

2021. júl. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!