Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az egészségügyi dolgozók...

Az egészségügyi dolgozók kisérleti koronavírus oltásra kényszerítése után más csoportok is várhatóan sorra kerülnek?

Figyelt kérdés

Tehát Orbán egy fajta tesztet végezz ha emberek elfogadják utána szép lassan sorra kerül a többi csoport is,tanárok kereskedelmi dolgozók,szociális szférában dolgozók stb.

A végén már a Home Office réteg is mert akik beoltásra kerülnek hiszen az oltott réteg követelni fogja hogy senki se maradhasson ki.

Utána jön a nagy 'felfedezés' hogy oltani évente 3-szor kell, ezért is épülnek az Orbán féle vakcina gyárak.

Az új normális már az lesz hogy új gyógyszereket oltásokat élesben a populáción fogják tesztelni, és aki nem akar részt venni az oltásellenes és közösséget veszélyeztető bünőzö.

Nem kizárt hogy az oltás annyira tönkrevágja immunrendszert, hogy akik megkapták már 3+ alkalommal tényleg nem tudják majd túlélni oltás nélkül.


A végső stádium már az lesz hogy fizetni kell az oltásért, aki nem fizet egy megfázásban is meghalhat majd, mert a sok kisérleti lötty teljesen szétvágta az immunrendszert.



2021. júl. 17. 09:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%
Igen.így van.Mind kussol a sarokban és aki meg mer szólalni esetleg azt meg eltüntetik a süllyesztőben szépen finoman.Prof.Dr Bardócz Zsuzsa már nyugdíjba ment és valószínű csak emiatt megszólalni de azért durva amiket állít és én nem hinnám hogy hazudna és Luc Montaigner Nobel díjas virológus sem hinném hogy a levegőbe beszélne mert épp olyan kedve van
2021. júl. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
emiatt mert azt akartam írni
2021. júl. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%

8-as, nagyon szépen összefoglaltad, jó volt olvasni.

Igen, sajnos ez már rég nem a vírusról szól. :(((

2021. júl. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
88%

8-as, tényleg jó volt olvasni az írásod és látni, hogy vannak még a témáról normálisan gondolkodó emberek.

Szerintem még csírájában el kellene fojtani azt a folyamatot, amit most készülnek beindítani, mert félelmetes jövőt fest elénk, amit a kérdező is leírt.

Eleve nem értem, hogyan akarnak kötelezővé tenni egy csupán vészhelyzeti engedéllyel rendelkező vakcinát, aminek a beadatásához alá kell írnom, hogy minden felelősséget én vállalok érte? Kötelezhet ilyenre a munkáltatóm? Én biztos konzultálnék előtte egy ügyvéddel, ha érintett lennék, mert úgy érzem, itt valami nagyon nincs rendben.

Azzal se hagynám zsarolni magam, hogy különben elbocsátanak, mert egészen biztos vagyok benne, hogy erre hivatkozva nem lehet kirúgni senkit. Közös megegyezést pedig nem írnék alá. Ha akarja, szüntesse meg ő a munkaviszonyt megfelelő indokkal, fizesse a végkielégítést stb.

Ha összefognak és ellenállnak azok, akik nem akarják ezt az oltást, biztosan nem rúgnak ki mindenkit, amikor amúgy is hiány van egészségügyi dolgozókból.


Ma találtam ezt nezezés közben; megnézném, melyik fejes írná alá, ha oltásra akarnának kényszeríteni:

[link]

2021. júl. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Gyerekek, én a mátrixban érzem magam. Ha nem érhet hátrányos megkülönböztetés, akkor miért nem szólal fel senki sem az érintettek közül?? Hogy lehetséges, hogy a magyar kormány kötelezővé tette és állította meg ezt egészet az EU?
2021. júl. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
*és nem állította meg
2021. júl. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!