Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az egészségügyi dolgozók...

Az egészségügyi dolgozók kisérleti koronavírus oltásra kényszerítése után más csoportok is várhatóan sorra kerülnek?

Figyelt kérdés

Tehát Orbán egy fajta tesztet végezz ha emberek elfogadják utána szép lassan sorra kerül a többi csoport is,tanárok kereskedelmi dolgozók,szociális szférában dolgozók stb.

A végén már a Home Office réteg is mert akik beoltásra kerülnek hiszen az oltott réteg követelni fogja hogy senki se maradhasson ki.

Utána jön a nagy 'felfedezés' hogy oltani évente 3-szor kell, ezért is épülnek az Orbán féle vakcina gyárak.

Az új normális már az lesz hogy új gyógyszereket oltásokat élesben a populáción fogják tesztelni, és aki nem akar részt venni az oltásellenes és közösséget veszélyeztető bünőzö.

Nem kizárt hogy az oltás annyira tönkrevágja immunrendszert, hogy akik megkapták már 3+ alkalommal tényleg nem tudják majd túlélni oltás nélkül.


A végső stádium már az lesz hogy fizetni kell az oltásért, aki nem fizet egy megfázásban is meghalhat majd, mert a sok kisérleti lötty teljesen szétvágta az immunrendszert.



2021. júl. 17. 09:08
A kérdező szavazást indított:
Igen,módszeresen történik a kötelezővé tétele
Nem,Orbán Viktor már tényleg nem fog kötelezni több embert
Igen,de ezzel már tényleg vége lesz a virusnak,nem lesz évi több oltás, a gyár csak úgy van
26 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
A versenyszférában dolgozók biztosan nem mert őket nem tudják megfélemlíteni.
2021. júl. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
Én is így látom.Ezért kellene NEM-et mondani vagy ki tudja milyen jövő vár az emberiségre
2021. júl. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%
2021. júl. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Megmondtam már az elejétől fogva hogy ez lesz és végül mindenkire rá akarják erőltetni zsarolással hogy negyed évente szaladjon oltatni és a gyerekek sem ússzák meg.Nem sok pozitív érzésem van ezzel kapcsolatban.Meg kellene még időben állítani a lavinát vagy lesznek gondok és utána az egészségügy nem fogja bírni főleg ha tömeges felmondások is lesznek
2021. júl. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Ez nem csak Magyarországon van így hanem Nyugaton is, de mivel nyugati EU gyarmat vagyunk feliratkoztunk erre az új világrendre.


A vicc az hogy már 2020 elején fent volt a forgatókönyv, akármennyire is próbáltam kételkedni minden a leírtak szerint halad.

Mintha ki lenne adva hogy mindenáron erőltetni kell az oltást.

Nekem a legfőbb problémám az hogyha tényleg ennyire örülten veszélyes lenne a koronavírus akkor az emberek látnák a saját környezetükben hogy sokan meghalnak és örjöngve követelnék az oltást


Nekem rengeteg fiatal ismerösöm tesztelték pozitivra, egynapos megfázás volt,van akik teljesen tünetmentesek voltak. Nem kétlem hogy van egy kis % akikra elképesztően veszélyes, de a többségre nem. Talán olyan számok jöttek ki hogy 80%- tünetmentes vagy immunis el sem kaphatja.

Milyen jogon a többség vegyen fel egy kezelést amire nincs is szüksége?????

És veszélyes az életünkre az oltás?

2021. júl. 17. 09:17
 6/16 anonim ***** válasza:
63%

Az egészségügyben dolgozók azokkal vannak közvetlen kapcsolatban akik a legveszélyeztetettebbek, a beteg, idős emberekkel. Ahogyan az egészségügyben dolgozók vannak a legnagyobb veszélyben, pont amiatt mert ők látják el a beteg embereket.

EZÉRT kell hogy ők be legyenek oltva.

Egy tanár nem fog koronavírusos embert ápolni az iskolában, egy hivatalnok nem fog koronavírusos beteget ápolni a kormányablaknál és nem is kell közvetlenül érintkezzen azokkal akiknek átadhatná.

2021. júl. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
17%

Én remélem, hogy ez lesz, mert a briteknél is az iskolák lettek az új gócpontok, hiába a magas átoltottság a felnőtteknél.

Már olyan sok ember lett beoltva világon, hogy telejen egyértelmű, hogy az oltás kockázta elhanyagolható a COVID hatásai mellett. Ellenben egyre durvább dolgok derülnek ki a hosszú COVID-ról, a fiatalok is nagy veszélyben vannak:


"A 19–49 év közöttiek körében tízből négy esetben alakultak ki vese-, tüdő és más szervi problémák – mutatták ki a kutatók 303 Egyesült Királyságban lévő kórház több mint 73 ezer betegének adatait elemezve"


[link]


1-esnek: az állam ugyanúgy hozhat szabályokat a versenyszférára, mint bármi másra. És ha az ellenőrzés során találnak oltatlan alkalmazottat, bezárják a kócerájt és annyi.

2021. júl. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%

Magyarországon 2020 óta új párt létezik: Oltáspárt. Aki nem párttag, sőt kritizálja a pártot, az nemcsak társadalmi megbélyegzést kap, hanem az állását is elveszítheti.



Nagyon jó kérdés! Pont tegnap merült fel bennem is. 25 éves egészséges fiatal vagyok, tudomásom szerint még nem fertőződtem meg, nem tervezem magam beoltatni, pedig orvosnak készülök. Arra eddig még nem gondoltam, hogy kialakulhat oltás-dependencia, de arra már igen, hogy ez egy véget nem érő folyamat lesz. Nem vagyok oltásellenes, covid oltás-szkeptikus vagyok, de ugyanúgy félek a vírustól, és azon az állásponton vagyok, hogy az idősebb/beteg korosztály valóban jobban jár az oltással, mint nélküle.


A Pfizer gyakorlatilag génterápia, persze ennek a veszélyét/jelentőségét lehetetlen elmagyarázni Marika néninek a közértből, aki nemhogy nem tudja mi az az RNS, de középszintű biológiatudása sincs. Ez igaz az abszolút oltásellenesekre is, akik nem értenek hozzá, de mindenféle paranoid érvvel jönnek. Nekem teljesen mindegy, hogy ki az aki vállalja az oltás kockázatait, az már viszont nem mindegy, hogy kényszerítünk-e vagy sem. Amit Orbán csinál, azt úgy hívják, hogy ideológiai alapon való megkülönböztetés. A feltételezésekből valóság lesz. Amikor még csak az orvosokat oltották, akkor felmerült a védettségi igazolvány esélye, eleinte csak ijesztgettek vele, utána valósággá vált. Most csak az egészségügyesekre erőszakolják rá az oltást, de már hallani, hogy lassan az egész populációra nézve bevezethetik a kötelező oltást. Ez is ugyanúgy valóssággá fog válni.


Arra gondoltam, hogy mégis mit tehetnek velem? Ha egyik nap bejönne a rendelőmbe egy öltönyös szociopata, és azt mondaná, hogy márpedig holnap belém szúrnak egy kísérleti anyagot, különben elveszítem az állásomat, akkor ügyvéd nélkül nem állnék szóba senkivel sem. Az analógia hasonlít arra a fenyegetésre, amit a kommunizmusban műveltek az orvosokkal ("ha nem vagy párttag, akkor holnap elbocsátunk"). Viszont, ha tömegesen akarnak oltani, tehát tömegek számára teszik kötelezővé az oltást, akkor már nem véd meg az ügyvéd. Ha visszautasítom, akkor leszíjaznak, börtönbe zárnak? 50 év múlva a történelemórákon olyan 21. századi fasizmusról fognak tanulni, hogy csak na.


Még egyszer hangsúlyozom, aki akarja, az nyugodtan vegye fel az oltást, aki viszont nem, arra bűncselekmény lenne rákényszeríteni! Lehet az orvos, lehet az a sarki ABC-s eladó.


Többnyire azzal érvelnek az oltáspártiak, hogy a betegeket megfertőzhetném a kórházban. Ezzel már alapból azt feltételezik rólam, hogy kvázi leprás vagyok, pedig nem elégszer hangsúlyozom, hogy az oltatlan nem egyenlő a fertőzöttel. Másrészt, vannak alternatív megoldások, ha kell, akkor kétnaponta teszteltem magam, vagy szüntelenül maszkot hordok a rendelőben, biztosítok extraszuper légtisztítót, és szellőztetek.


Egy utolsó, de talán fontos gondolat, hogy ebbe az egész mizériába barátságok mennek tönkre. Az egyik, Pfizerrel 2x oltott régi barátnőm nem hajlandó velem gyakran találkozni, vagy csak kizárólag a teraszon, mert attól fél, hogy megfertőzhetem. Zuhogott az eső, és nem volt hajlandó egy esernyő alá jönni velem, inkább megázott, persze nem mondta ki, amikor megkérdeztem tőle, hogy attól fél-e, hogy elkapja a fertőzést, de egyértelmű volt.

Aki nem érzékeli ennek a súlyát, akkor kezdjen el nagyon gyorsan történelmet tanulni.

2021. júl. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%

8-as Nagyon igaz amiket leírtál és ettől szebben nem is lehetne megfogalmazni és nekem is ugyanilyen gondolataim vannak ezzel a témával kapcsolatban.Egyébként a barátnőd nem értem mitől retteg annyira mikor be van már oltva kétszeresen is,nagyon fura és paranoid.

Ezt akarják elérni,ezt a fajta megosztottságot és az a baj hogy partnerek ebben az emberek.

2021. júl. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos a szituáció nemcsak a paranoiát, de a gyűlöletet és a gonoszságot is kihozza az emberekből. Senki sem lázad fel az orvosok közül, senki, és nem azért, mert nem akarnak, hanem félnek a megbélyegzéstől. Ugyanis már ott tartunk, hogy az oltatlanság és az oltáserőszak elleni fellépés a szakmai profilt veszélyezteti.
2021. júl. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!