Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egy büfészakos diplomás,...

Ha egy büfészakos diplomás, szűz, életképtelen fiatal vagyok, melyik pártot érdemes támogatnom a szavazatommal? Ki képviseli az érdekeimet? Ki teremtene nekem olyan világot, amiben könnyebben boldogulnék?

Figyelt kérdés

2021. júl. 17. 15:57
1 2 3 4 5 6
 41/54 A kérdező kommentje:
Irodában lébecolók ne hívjanak már semmittevőnek egy gyári munkást..
2021. júl. 21. 20:43
 42/54 anonim ***** válasza:
100%
Nem szarnám össze magam, de nincs rá szükségem, hogy a kezemből éljek. Az eszemet többért árulom. 🙃
2021. júl. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 A kérdező kommentje:
Miért, neked mi a végzettséged?
2021. júl. 22. 11:54
 44/54 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező, én gyárban dolgozom, irodai munkát végzek.


Pontosan látom hogy a melósok mit és hogyan végeznek mekkora energiabefektetés kell hozzá, és az iroda és a gyártósor különbségeit.


Az egyszerűen betanítható melós az nem sokat végez. Robot munkát igen, de ha elküldik nem gond, jön helyette másik. Betanítható.


A jó szakemberek, akik ÉRTIK is a dolgot, na azokat vadászni kell. De érdekes módon, ők nem is robotolnak a gyártósor mellett. Ők azok akik felügyelnek, besegítenek, megoldják a gondokat. Ők azok akikre azt mondom hogy olyan szaktudásuk van hogy nem sok ember tudja megcsinálni.


Egy ilyen szakember megtudná csinálni az irodai munkát. A betanítós nem.


Te, a leírásod alapján nem a kiemelkedő szaktekintély vagy...

2021. júl. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 A kérdező kommentje:

Mert nem találtam szakmai munkát, vagyis olyan munkát, ami megfelel a végzettségemnek.

És itt a gyártósoron ismerek olyat is, akinek tanári diplomája van

2021. júl. 22. 21:00
 46/54 anonim ***** válasza:
71%

Kifogás, kifogás, kifogás....


Ha akarnál változtatni megtennéd. Vagy túl lusta, vagy túl buta vagy hozzá.


Az egész generációnk ilyen nyafogós mint te?

2021. júl. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj,a diplomáddal akármilyen szervezetnél elhelyezkedhetnél,csak ahhoz ugye tenni is kellene valamit…
2021. júl. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 A kérdező kommentje:
Milyen szervezetnél? Menjek közszférába bérminimumért? Mehettem volna oda is, de a gyár jobban fizetett. A tanár úr se véletlen jött ide.
2021. júl. 23. 19:59
 49/54 A kérdező kommentje:

"Ha akarnál változtatni megtennéd. Vagy túl lusta, vagy túl buta vagy hozzá."


Nem jut el az agyadig, hogy gyárban dolgozok 3 műszakban? Egyáltalán hogy van képed lustának nevezni egy gyári munkást, irodista takonygyerek?

2021. júl. 23. 20:01
 50/54 A kérdező kommentje:
Egy hétig nem bírnád a gyártósoron
2021. júl. 23. 20:01
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!