Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egy büfészakos diplomás,...

Ha egy büfészakos diplomás, szűz, életképtelen fiatal vagyok, melyik pártot érdemes támogatnom a szavazatommal? Ki képviseli az érdekeimet? Ki teremtene nekem olyan világot, amiben könnyebben boldogulnék?

Figyelt kérdés

2021. júl. 17. 15:57
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
17%
Te menj a pride-ra és támogasd őket.
2021. júl. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
41%
Momentum.
2021. júl. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
41%
Fidesz
2021. júl. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
17%
Az a Nevenincs izé ami kari gerit jelölte,valami párbeszéd vagy mi.
2021. júl. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:
A Fidesz biztos nem támogat. Nekem valszeg soha nem lesz párkapcsolatom, szóval nem lesz családom amivel felvehetném a csokot meg ilyesmiket
2021. júl. 17. 16:04
 6/54 anonim ***** válasza:
28%
A Momentumot pont neked gründolta össze Gyuri bácsi.
2021. júl. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
82%

"Ha egy büfészakos diplomás, szűz, életképtelen fiatal vagyok, melyik pártot érdemes támogatnom a szavazatommal?"


Legalább őszinte vagy... de öreg... nem gondolod hogy ezen változtatni kéne és nem helyette nyifogni?

2021. júl. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy csináljam.

Elvégeztem egy egyetemet és most mégis csak nettó 180 ezret keresek. Ennyiből nem tudok a saját lábamra állni. A mamahotelban élek. Szeretnék egy saját lakást, de ez elérhetetlennek tűnik. Elvégeztem egy 2 éves OKJ-t is, de azzal sem helyezkedtem el. Kapunyitási pánikban is szenvedek.


Szociális életem egyáltalán nincs. Magányos vagyok. A kommunikációs kézségeim a béka segge alatt vannak. Normális barátaim soha életemben nem voltak, az osztálytársaim általánosban és középiskolában is kiközösítettek, zaklattak, megvertek.

Lányokkal egyáltalán nem kommunikálok, legfeljebb addig, amíg a boltban fizetek a pénztárnál és már azt is sikerélménynek élem meg.

24 vagyok, de soha életemben még csak nem is csókolóztam. És még buliban sem voltam soha.


Szóval összegezve életképtelen vagyok, semmit nem értem el az életben.

2021. júl. 17. 16:40
 9/54 anonim ***** válasza:
63%

Ez esetben vár a fidelitas! 2 VBK-ig biztos nagyon erkölcsösek a csajszikák, és jókat lehet velük beszélgetni...

https://www.youtube.com/watch?v=9VoQgpTrmbQ

2021. júl. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
67%
Akkor ne a szavazáson morfondírozzál, hanem próbáld magad összeszedni.
2021. júl. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!