Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, mi a véleményetek...

Fideszesek, mi a véleményetek arról, hogy a telefonlehallgatásos ügyről a fideszt támogató média nem ír semmit?

Figyelt kérdés

Legalábbis én egy gyors kereséssel nem találtam cikket egyik fideszlapon sem:


[link]


Ha ti találtok ilyen cikket, akkor linkeljétek.


Ha nem, akkor mit gondoltok arról, hogy a fideszmédiából kevésbé lehet tájékozódni, mert egyszerűen elhallgatnak ügyeket, ha az politikailag kényelmetlen?



2021. júl. 19. 06:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Suttogj es akkor nem tudnak lehallgatni :)))
2021. júl. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez meglepő?


Alternatív valóságban élnek a fideszesek.

Nem olvassák/nézik a sorosista lipsi szennymédiát.

2021. júl. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
2: nekem meglepő, csak érdekel, hogy mit gondolnak arról, hogy a médiájuk szimplán agyonhallgat ügyeket, ezért ha csak arra hagyatkoznak, akkor nem is értesülnek dolgokról
2021. júl. 19. 07:10
 4/22 A kérdező kommentje:
nekem nem meglepő
2021. júl. 19. 07:10
 5/22 anonim ***** válasza:
7%

[link]


Össze esküvés elmélet, konteó, hazugság, libernyákok.

2021. júl. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
5: egy neves világlapok által is lehozott hírt szimplán lesöpörnek azzal, hogy összeesküvés elmélet? Persze hol vannak azok egy PS-hez képest?
2021. júl. 19. 07:15
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Ez ígyen van rendjén.
2021. júl. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
56%

Kedves kérdező, és arról mi a véleményed, hogy az ellenzék a fidesszel egyetértésben bármiféle egyeztetés vagy tájékoztatás nélkül aláírta a teljes és automatizált megfigyelésünkről/lehallgatásunkról születő törvényt? És egyetlen médium hozott le erről egy cikket?

[link]

2021. júl. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
8: ha tényleg nem hozták le, akkor felháborító, mint minden eset, amikor fontos hírt ellhallgatnak
2021. júl. 19. 08:00
 10/22 anonim ***** válasza:
94%
A fidelitas kanabisz termelése sem üti meg a lakaj média ingerkuszobet. Kíváncsi lennekha egy ellenzéki szervezetnél találnak drogot mi történt volna...
2021. júl. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!