Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tulajdonképpen milyen intézked...

Tulajdonképpen milyen intézkedés a felelős az építő ipar katasztrofális inflációja ért?

Figyelt kérdés

Nem.nagyon értem mi célja volt a fidesznek ezzel az erőltetett támogatásokkal csok és a babavaro meg elfogadható érthető.

de ez a felújítások költségének 50 százalékos költség jóváírásra azt eredményezte hogy katasztrofális infláció van.

Miért kell ez?


Miért nem lehetett inkább állami bérlakás építést támogatni?

Miért kellet eladni sok meglévőt.


Én a fideszre szavaztam de a lakás politikájuk úgy el van ba.zva hogy gyakorlatilag családi segítség nélkül egy fiatal nemtud elköltözni otthonról csak ha 10 15 évet spórol vagy 40 évig fizeti a hitelet.


A lakás árak 100 százalékos növekedését én humanitárius katasztrófának élem meg rengeteg ember csak álmodhat a magántulajdonrol.

Aki még szerencsésebb és penzesebb annak ez az építő anyag infláció visszi el a megtakarítását vagy a hitelre kapott pénzét


Ki a felelős ezért?szándékos politika van benne vagy csak nem értetek meg a folyamatokat amit okoznak?



2021. júl. 19. 17:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
32%
Jövőre kánaán az ellenzékkel.
2021. júl. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 hypno ***** válasza:
100%

Egy bármilyen finanszírozási rendszerbe ingyen pénzt raknak, abból valaki megpróbál extra profithoz jutni.


Miért pont a lakásfinanszírozás működne másként?

2021. júl. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
91%
Orbán
2021. júl. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
79%
A Fidesz.
2021. júl. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
100%? Háromszor annyiba kerül most egy lakás, mint 10 évvel ezelőtt.
2021. júl. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
61%

Kepzeld el, most hogy Europa szerte ozonviz van es rengeteg epitoanyag kell majd a helyreallitashoz, az arak meg jobban elfognak szallni es nem is lesz minden a polcon ... ehhez sem lesz koze Orbannak es a Fidesznek csak ugy, mint idaig sem.


Amugy ha nem emlekeznel a korabbi hirekre, mar megibt Amerika volt a hibas. USA osszeveszett Canadaval ezert a kanadaiak beintettek az amcsiknak es nem adtak el nekik semmit. Erre az USA elkezdett vasarolni Europabol, ami felszitotta az arakat.


Orban Kormany inkabb probal valamit csinalni, hogy rendet tegyen ebben a szegmensben is.

2021. júl. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 hypno ***** válasza:
100%

#16


Csakhogy a lakásárak nem most szálltak el.


Meg az USA felvásárlása a faanyag árát nyomta csak fel.

2021. júl. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
83%

Hagyjatok mar. Haromszor annyiba kerul a lakas mint 10eve..😂 😂



Mar egy masik kerdeshez korabban leirtam. 11000fos kisvaros 17eve eladott 1,5szobas panel 3,6millioert.. Most ugyanott 7millio korul van ugyanez. 17ev alatt duplazodott. Ez kb az inflacionak megfelelo dragulas.



Nem csak Budapesten meg egyetemvarosban van am elet..

2021. júl. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
#18 igen, háromszor annyi, de ez megyeszékhely, gondolom ez is besegít neki. 13 éve 8 milla volt a kétszobás, most 24-25 milla 🤷‍♂️
2021. júl. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Elmaradott távoli falvakban meg még mindig pár Milla egy ház 😀 de oda ki költözne a fiatalok közül onnan inkább elmennek és nemjonnek elsősorban a munkahely és az infrastruktúra pl bolt hianya miatt


Pesten meg brutális a helyzet szerintem a belvárosban nem is tud egy középosztálybeli magyar se lakást venni csak külső kerületekben


Mondjuk ki ez a vadkapitalizmus és ebben kéne legyen állami szerep hogy csökkentse a különbségeket.

2021. júl. 20. 09:37
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!