Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tulajdonképpen milyen intézked...

Tulajdonképpen milyen intézkedés a felelős az építő ipar katasztrofális inflációja ért?

Figyelt kérdés

Nem.nagyon értem mi célja volt a fidesznek ezzel az erőltetett támogatásokkal csok és a babavaro meg elfogadható érthető.

de ez a felújítások költségének 50 százalékos költség jóváírásra azt eredményezte hogy katasztrofális infláció van.

Miért kell ez?


Miért nem lehetett inkább állami bérlakás építést támogatni?

Miért kellet eladni sok meglévőt.


Én a fideszre szavaztam de a lakás politikájuk úgy el van ba.zva hogy gyakorlatilag családi segítség nélkül egy fiatal nemtud elköltözni otthonról csak ha 10 15 évet spórol vagy 40 évig fizeti a hitelet.


A lakás árak 100 százalékos növekedését én humanitárius katasztrófának élem meg rengeteg ember csak álmodhat a magántulajdonrol.

Aki még szerencsésebb és penzesebb annak ez az építő anyag infláció visszi el a megtakarítását vagy a hitelre kapott pénzét


Ki a felelős ezért?szándékos politika van benne vagy csak nem értetek meg a folyamatokat amit okoznak?



2021. júl. 19. 17:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
22%
Mindjárt jönnek a birkucik, hogy a választások. Biztos KariGeri megoldaná ezt is 😂
2021. júl. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Rothadó Narancs ***** válasza:
87%
A regnáló kormány a ludas.
2021. júl. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
CSOK 🤷‍♂️
2021. júl. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
Vilagszintu problema, olvass utána
2021. júl. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Azt lenne jó látni pl Szlovákiában milyen árak vannak ott is ennyire felment mint nálunk?

Vagy Románia?

2021. júl. 19. 17:26
 6/22 anonim ***** válasza:
20%

Csehországban kb kétszer annyiba kerülnek az ingatlanok, és nincsen CSOK. Az infláció inkább a hirtelen most kirobbanó globális kereslet miatt van.

Ja, én amúgy tudtam egyedül venni új építésű lakást. (hitelfelvétellel.)

2021. júl. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
A fidesz.
2021. júl. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
69%
Ahogy írják a nemzetközi kereslet.
2021. júl. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
97%

Nem kellene tízmilliókat kiszórni családtámogatás néven, nem kellene az állampapír hozamokat az infláció alatt tartani, meg kellene adóztatni a sokadik lakást, el kellene mondani a biurkáknak, hogy attól, mert most visszakap pár millát még nem jó buli beleugrani egy rendkívül drága felújításba. Nem kellene az összes szakmunkást az ostoba állami beruházásokon foglalkoztatni, nem lenne szabad, hogy a ner-cégek korlátozzák a szabad versenyt.

És végül el kellene mondani a buta polgároknak, hogy a mostani ingatlanhelyzet egy lufi. Ezek az ingatlan árak töredékükre fognak visszaesni.

Persze ehhez más kormány kell. Rajta vagyunk az ügyön.

2021. júl. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Lehet venni 2 keresős családnál vagy ha 300 400 nettot hazaviszel de aki havi 150 200 nettot keres annak egyedül esélye sincs semmire.



De ha veszel is 20 éves hitelel gondolom és 100-150 e fölötti torlesztovel

Ha bármi probléma lesz 20 évig 1 kereső nem lesz elég és viszik a házad.te meg mész ahová akarsz.

2021. júl. 19. 17:39
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!