Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar kormány miért csíra...

A magyar kormány miért csíra újságírók ellen vetné be a Pegazust?

Figyelt kérdés
Miért nem egyből Karácsonyt, Jakabot, Gyurcsányt, vagy nagyobb kaliberű embereket vettek célba?

2021. júl. 20. 19:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Mert nagyobb erővel az újságcikkek bírnak a választásnál. Ebből adódoan azok kulcsemberek akik írják.
2021. júl. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Ez jó kérdés, nem tudom, én is ezen gondolkodtam.
2021. júl. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
19%

Karácsony, Jakab, Gyurcsány már a Fidesz zsebében van és ő maguk jelentenek nekik.

Míg az újságírók nem.

2021. júl. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom. Ha valami botrányosat sikerülne megtudni ellenzék kulcsfiguráiról, és erről születne pár cikk az elég nagy erővel bírna ám.

De 4 kormánykritikus újságírótól mit várunk a több száz közül? Nem valami nagy lefedettség.

2021. júl. 20. 19:58
 5/17 A kérdező kommentje:
#1-nek ment az elozo valaszom.
2021. júl. 20. 19:58
 6/17 anonim ***** válasza:
6%
Igen, ebből is látszik, hogy milyen vérszegény ez az egész sztori.
2021. júl. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
3%
De elvileg az ellenzék szerint nincs is ellenzéki médium az országban, ha volt, azoknak újságíróit megölték, akkora itt a diktatúra.
2021. júl. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
98%
Varga Zoltán Central Médiacsoport Zrt. tulajdonosának a fidesz többször tett már ajánlatot h megvennék a média csoportját, de sose adta el. Teljesen elképzelhetetlennek gondoljátok, hogy vmi kompromitáló infót akartak gyűjteni amivel kicsit motiválni tudják arra h eladja a cégét?
2021. júl. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
44%
Mert őket eskü köti az államtitkok megtartására, az újságírók meg fecsegnek összevissza.
2021. júl. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
Amiért Putin is beveti a maga KGB-jét újságírók ellen. A példaképetek, példaképe már csak tudja mit csinál, nem? Ja, és kár itt erőlködnötök, ez már a körmötökre égett.
2021. júl. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!