Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek az ellenzék...

Szerintetek az ellenzék 2022-es győzelme esetén mi történne az országban/országgal? Negatív, vagy pozitív irányba mozdulna el a mérce?

Figyelt kérdés

Kezdem én a véleményemmel, és a hozzászólásokban szívesen látnám a ti meglátásaitokat.

Szerintem nagy gond lenne belőle hirtelen meghajolnánk az Eu előtt, és a liberalizmus kis hazánkban is teret hódítana.

És nem utolsó sorban a 6 párt sose tudna megegyezni egy új javaslatban, mert ha 5-ből csak 1-nek nem tetszik akkor menne a huza-vona.



2021. júl. 21. 01:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%

Hat a szervezett rablasnal a szervezetlenseg is jobb.


Amugy amitol te rettegsz liberalizmus fejsd mar ki h pontosan hogyan is nezne ki, konkret peldakkal.

2021. júl. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én nem a liberalizmustól rettegek, hanem az újonnan kitalált "liberalizmus" fogalmától, ahol a hangos kisebbség dönt a többség kérdésében, és nem normális embernek való dolgokban döntenek. Nem akarom ezt bővebben kifejteni, mert bonyolult lenne. Lényeg az, hogy a normális liberalizmus még hellyel-közzel okés, de a mostani nyugati liberalizmusnak nevezett "valami szenny" az borzalmas. Gondolok itt legfőkébb az LMBTQ propagandára esetleg az migráns kérdésre, vagy még valamennyire a BLM-re aminek most nagy sajtóviszhangja van. Szervezetlen rablás jobb, vagy ezt nem értem?!
2021. júl. 21. 01:41
 3/18 anonim ***** válasza:
69%
Pedig csak egy peldat varok. Rad ugrik egy meleg vagy egy migrans vagy mit hisztek? Egy fiktiv tortenetet varok ami szerinted realis ha bukik a fidesz es jonnek a libsik. (Megsugom az ellenzeki osszefogasbol kb a fele nem is liberalis)
2021. júl. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Elég, ha csak nagyobb teret hódít magának az LMBTQ, és ez kiterjed például a gyerekekre ez egy konkrét példa. Vagy például ha a gyerekeket is el lehet majd vinni hormonkezelni, mert épp nem kisbabákkal jászik a kislány, hanem autókkal ezért ő fiúnak lesz diagnosztizálva sajnos ez már jó pár "fejlett" régióban működik is. Vagy például Szülő 1 meg Szülő 2-nek hívni az apát meg anyát. Ilyenek nagyon beteg dolgok vannak ennek a mélyén. A migráns kérdés meg egyértelmű a németek büszkén mondták, hogy mehetnek oda de Angela azért meg lett kövezve, hogy bement oda a sok tanulatlan paraszt állat, és gyilkolták, meg erőszakolták a népséget persze nem mindenki, de hiába engedsz össze két rasszt, ha teljesen más nevelést kaptak feltéve ha kaptak. Nem félek a melegektől, sőt engem nem zavarnak engem az agresszív elborult propaganda zavar, tudom hogy nem liberális a fele, de ha az egyik fele meg akar valamit szavazni a koalíciónak a másik fele meg nem akkor már elkezdődnek a viták, és lehet következőnek valami fontosat nem szavaz meg a 3 libsi párt, mert a múltkori miatt revansot vesznek, érted már mire célzok?
2021. júl. 21. 01:55
 5/18 anonim ***** válasza:
86%

"mert ha 5-ből csak 1-nek nem tetszik akkor menne a huza-vona."


Úristen, még a végén lesznek érdemi viták egyes témákban, ahol nem mindenki arra szavaz amit a vezér mond, hanem meghallgatják egymás véleményét. Lesz értelme a parlamentnek, hát hová fajul ez a világ??


Szerintem nincsen baj a liberalizmussal sem egyébként. Miért rossz, ha a szülők úgy döntenek, hogy a gyerekük nem kislány, hanem kisfiú lesz? Mármint persze értem hogy valaki szerint ez nem helyes, de jelenleg Orbán pont azt hajtogatja, hogy a nevelés és a felvilágosíás kizárólag a szülők dolga, abba senki sem szólhat bele. Ha a szülő ezt akarja, akkor abba más miért szóljon bele? Ha megfelelőek a körülmények, tehát pl. rendes, széleskörű tájékoztatást kapnak a szülők és gyerekek is, akkor ezt szépen kordában lehet tartani és az emberek mérlegelni tudnak, érezni tudják a döntéseik súlyát. Ehhez persze az kellene, hogy a kormány is nyitottan álljon ezekhez a témákhoz és ne elhallgattatni akarja azokat akik tájékoztatni akarnak, hanem pont segítse őket.

2021. júl. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#5 A kimutatások alapján ahol ilyen nagyszámú koalíciós összeállás volt sosem tartott sokáig, mert nem működik erről beszélek vannak erről kimutatások. Az a gond, hogy nem a szülők döntenek erről, hanem a "szakemberek" így már érted? Olyan kicsit mint amikor régen lejelentették, hogy te ezt meg azt csinálod, és jött a fekete volga hogy kicsit drámaian éljek vele. Ez is olyan sajnos.
2021. júl. 21. 02:16
 7/18 anonim ***** válasza:
22%
Rövid távon: egyből Békamenten, kukaborogatás, tüntizés. Hosszútávon: 1 éven belül bukta az "új" kormány.
2021. júl. 21. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%

Már most is a hamgos kissebség dönt lol..


33% fidesz szavazó

66% a többi ember..

2021. júl. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
31%
Nézd meg Youtube-on a hazudtunk reggel délben meg estét. A kérdésedre a választ megkapod.
2021. júl. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%

Innen csak felfele vezethet!

A NER ezt cseszte el. Olyan körülményeket teremtenek, amitől egy harmatgyenge Gyurcsány kormányzás is paradicsomi körülményeknek fog tűnni.

2021. júl. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!