Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik a legszimpatikusabb...

Melyik a legszimpatikusabb ellenzéki jelölt? Kire fogsz szavazni?

Figyelt kérdés

Nekem Jakab Péter kivételével az összes szimpatikus. Ha nem Jakab indul Orbán ellen, akkor biztos, hogy az Ellenzéki Összefogásra fogok szavazni.

Jakab Péter amellett, hogy alpári még elvtelen is. Ez az egész a nép gyermeke vagyok szöveg, bőrdzsekiben kampányolok mellette kemény rockot hallgatok eléggé szánalmas. Semmivel sem lenne jobb, mint Orbán, nem értem hogy lehet ennyi szimpatizánsa az Összefogáson belül. Az ellenzéki szavazók nem látják, hogy Orbán ugyanígy kezdte a pályafutását, mint Jakab, csak ő pont fordítva? Napraforgó...

A hátam közepére sem kívánom Orbánt, de ha Jakab indul ellene, akkor a Fideszre fogok szavazni ismét.


2021. júl. 21. 08:12
A kérdező szavazást indított:
Pálinkás József
Márki-Zay Péter
Fekete-Győr András
Jakab Péter
Dobrev Klára
Karácsony Gergely
33 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
16%
Igazából egyik se szimpatikus. Arra fogok szavazni, aki tutira elbukik Orbán ellen. (Bár valószínűleg mind ezt tenné, de majd kiokosítom magam a szavazás előtt. Már ha tényleg lesz ilyen szavazás, és nem itt is visszalépések lesznek, mint egyéniben.)
2021. júl. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%
Miért teszitek föl hetente ezt a kérdést?
2021. júl. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
13%
Márkyra ki szavazna?
2021. júl. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
16%

3# én nem.

Én arra a jelöltre szavazok majd, akiről azt gondolom, hogy semmi esélye Orbán Viktorral szemben 🤫🤫🤫

2021. júl. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

2-es!

Ha nem tetszik a kérdés nem kötelező hozzászólni, bár az túl egyszerű lenne nektek, valami miatt mindig muszáj kötekedni. :)

2021. júl. 21. 08:39
 6/24 anonim ***** válasza:
77%
Nyilvánvalóan szerep, amit Jakab felvett, de benne legalább van karakter, nem sótlan és nem beszari. Egyszerűen fogalmaz (nem papírból felolvasva), olyan dolgokat hoz elő, ami sok embert érint és irritál. Hogy elvtelen? Én sem örülök, hogy a Jobbik összeállt a Pride-on vonulgató Gyurcsányékkal, de jelenleg ez az egyetlen esély a kormányváltásra. Az már más kérdés, hogy ha le is lesz váltva Fidesz, mi marad utánuk… A padlássöprést már most megkezdték…
2021. júl. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Kérdező! Aki erre a kérdésre szeretne válaszolni az beírja a keresőbe, lesz rá bőven találat, még a szavazás a kérdésnél és tök ugyan ez, és válaszol rá. Lám, hogy mik vannak.
2021. júl. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%

" Én arra a jelöltre szavazok majd, akiről azt gondolom, hogy semmi esélye Orbán Viktorral szemben "


Gondolom a lottózóban is csak olyan szelvényt veszel aminek esélye sincs nyerni !


Szerencsétlen...

2021. júl. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
24%
Hát, én már ott tartok, hogy egyikre sem.
2021. júl. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Vagy Dobrev vagy Jakab
2021. júl. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!