Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pegazus, vakcinabotrány, EU-s...

Pegazus, vakcinabotrány, EU-s pénzek megvonása. Csak én érzem úgy, hogy Orbánnak lassan vége?

Figyelt kérdés

Nincs kétségem afelől, hogy a rendszerük örökre fenntartható lenne krumpliosztással. Hiszen a falusi olyan buta, hogy ezekről sem tud semmit pl. csak arról, hogy Soros újra támad amit a plakáton olvasott.

Igen, de a falusi/roma szavazókon kívül vannak mások is Európában. Ez a fajta média kommunikáció amit a Fidesz csinál egyébként is illegális, és ezt meg is fogalmazták Brüsszelben.

Csak nekem van egy olyan érzésem, hogy lassan vége lesz Orbán ámokfutásának?



2021. júl. 21. 12:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
34%
Igen, csak te érzed.
2021. júl. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Optimista vagy. Én már annak is örülnék ha a kétharmad alá lenne szorítva, ha elveszítené a választást szerintem egy szál f@szban táncolnék a parlament előtt :D
2021. júl. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
55%
Vége lesz. Már csak abban reménykedem, hogy nem Jakab Péter lesz az utódja. Semmivel sem különb Orbántól. Rajta kívül az összes ellenzéki jelöltnek örülnék.
2021. júl. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Molyember ***** válasza:
92%
Valami változás mindenképpen lesz, de ez sajnos nem feltétlenül jelenti a végét. De hogy nagy szar van, azt jól látod.
2021. júl. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Bár úgy lenne, de én nem vagyok ilyen optimista.
2021. júl. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
24%

A Pegazus lufi már kipukkadt.

Oltakozásban mi voltunk a leggyorsabbak az EU-ban, és a 3. oltás felvétele is itt érhető el először. Még a nemzetközi sajtóban is irigykednek Magyarországra ezek miatt.

EU-s pénzek nem lettek megvonva, de mindenki sejtette, hogy most hosszú menet jön a folyósítás előtt, mert szívatni akarnak. De a végén úgyis megegyezés lesz. Megvonni nem vonhatják meg, ahhoz nincs joguk. Az átlag magyar amúgy se érzékel ezekből a pénzekből semmit, nem ebből fizetik.


Orbán ezzel a jól időzített népszavazással ismét átvette a kezdeményezést.


Karácsony most próbálkozik, de szerintem az el fog bukni.

2021. júl. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
Ezt semmi sem mozdítja el a hatalomból.
2021. júl. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
62%

#6

Hány kiló krumpli jár ezért?

2021. júl. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
60%

#8 Miért krumplizol, esetleg más valamit tudtok mondani a krumplin kívül?


Azt, hogy a népszavazással Orbán máris átvette a kezdeményezést, nagyon nagyon jól látja a válaszoló. Itt nem arra gondolok, hogy mik a népszavazás kérdései, meg hogy te meg én meg mások mit gondolok erről, hanem a mobilizációról, kampányhangulatról, elkötelezettségről beszélünk.


Itt a gyakorin is leírtam két hete, hogy az LGBTQ törvénnyel a Fidesz célja az, hogy felhergelje Brüsszelt, amire majd jól fel lehet építeni egy "állítsuk meg Brüsszelt" kampányt, amivel majd lehet riogatni meg mobilizálni a választókat. Sokan lepontoztak, voltak akik nem, de a népszavazásra én se számítottam, hatalomtechnikai szempontból viszont nem rossz lépés.

2021. júl. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
31%

Pegazus: Mutass egy pici morzsányi bizonyítékot!

Vakcinabotrány: Miféle vakcinabotrány? Csak nem erre gondolsz?

[link]

EU-s pénzek megvonása: Egyetlen forintot sem vontak meg és nem is fognak, mert az ezért küzdő hazaáruló momentumosok ehhez harmatgyengék. Ha pedig valami csoda folytán célt érnének, az a saját politikai halálos ítéletük lenne. (Szegény Cseh Katinak mostanában amúgy is egy csúnya 4,5 milliárdos uniós támogatás miatt kell magyarázkodnia...)

"...a falusi olyan buta, hogy ezekről sem tud semmit..." Most miért bántod Verebes Istvánt és Havas Henriket? :)

"Csak nekem van egy olyan érzésem, hogy lassan vége lesz Orbán ámokfutásának?" Nem. Ezt már a 2010-es hivatalba lépése után kb. fél évvel is elkezdték vizionálni a sorstársaid. Persze, te azt mondtad, hogy lassan, na de ennyire? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2021. júl. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!