Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a fideszre szavaznak,...

Akik a fideszre szavaznak, azok miert teszik?

Figyelt kérdés

2021. júl. 21. 19:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
62%

#10 valamiért ezt egy értékes válasznak tartom. De az utolsó mondatra hadd reagáljak. Én személy szerint a momentumot egy valid pártnak tartom (akkor is, ha nem feltétlen értek egyet velük), alapvetően a fiatalokat akarja megszólítani és az ő nézeteiket próbálja képviselni. Sajnos/nem sajnos a nemzeti identitás eszméje a múlté.

A dk-t nem lehet sajnos megkerülni. Azok a fideszagyúak, akik nem fidesz szavazók, na ők a dk-sok. És sajnos a kádári gyerekekből még elég sok van. A nagyobbik része orbánt isteníti, a kisebbik meg gyurcsányt.

De a lényeg, hogy mindkét tábor túl nagy ahhoz, hogy ki lehessen hagyni, ha nem akarják még 4 évre orbán-gyarmattá tenni az országot.

2021. júl. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
27%

10

Bizonyítani is tudod hogy hazárulók?

Pont a fideszes mondja hogy komcsi 🤡


Eddig netto a zorigo egyik cikke a kommented.

0 igazság

0 tartalom

100 krumpli

2021. júl. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
19%
Gyurcsany. Amig o szinen van, rajuk soha.
2021. júl. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
69%

#10: Egy értelmes hozzászólás és véleménykifejtés! Ritka az ilyen.

Nem tudom, a Momentumot miért érzed hazaárulónak. Szerintem az egyetlen vállalható ellenzéki párt, mert ők legalább nem begyepesedett vén marhákból állnak és egy modern szemléletet képviselnek. A többivel kb. egyetértek.

A DK eltakarodhatna a francba Dj Urcsánnyal az élen, az MSZP nem tudom, miért létezik még, évek óta semmit nem csinálnak, az LMP már rég leszerepelt, a PM meg egy vicc, még az MKKP is jobb tőlük.


Régebben én is Jobbikos voltam, de Vona nélkül nem jó irányba mennek.

2021. júl. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
22%

"Bizonyítani is tudod hogy hazárulók?"


Mert ezt csinálták amikor hatalmon voltak reggel éjjel meg este (DK). És most dettó ugyanaz az irányvonal, csak nincs meg hozzá a hatalom. Sajnos semmi sem változott.


"Nem tudom, a Momentumot miért érzed hazaárulónak."


Azért mert a Momentum EP frakciója már olyan szinten összedörgölőzött a DK-éval, hogy szinte össze is ragadtak. Gyakorlatilag ugyanazt képviselik számomra mint a DK. Ha Cseh Katalint vagy Donáth Annát hallom nyilatkozni, ugyanaz a hányinger fog el, mint amikor Klára asszony nyilatkozik. Mintha csak Mohácsi Viktória (SZDSZ) tért volna vissza a pöcegödörből. Ha a DK ártalmasnak tekinthető, a Momentum sem sokkal jobb tőlük!


"ők legalább nem begyepesedett vén marhákból állnak"


Pont azért gáz, hogy ők ugyan fiatalok, de ugyanazokat a hülyeségeket szajkózzák, mint a DK. Összenő, ami összetartozik (idővel).


"még az MKKP is jobb tőlük"


Az MKKP legalább vicces, a többi siralmas :)


"Vona nélkül nem jó irányba mennek"


Nem tudom emlékszel-e, de pont Vona indította el ezt a lavinát...

2021. júl. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
56%
#15 bocs, de ezek csak lózungok. Tudnál konkrétumot is mondani? Csak, hogy lehessen miről beszélni.
2021. júl. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
23%

"Tudnál konkrétumot is mondani?"


Szoktál 444-et olvasni meg nyugati fényt. Elég 1-2 hétre visszaolvasni és ott vannak a konkrétumok.


Azt meg ne magyarázd már be nekem, hogy a támogatások visszatartása az csak a fidesz ellen van. Még ha később meg is kapjuk és a sor(o)s (lol) furcsa fintora miatt ezek kerülnek hatalomra, akkor sem a magyarokra fogják költeni, hanem jó kiskutya lévén elmegy majd az érzékenyítésre, fizessenek a gazdagokra, lmbtq-ra, migráncsokra (kell nekik fészket építeni közpénzből, ahová majd visszatoloncolhatják az alja népet, a hasznos részük meg szépen lelép nyugatra, ahogy kell), meg minden másra, ami nem magyar és minimum nemzetellenes.

2021. júl. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
52%
#17 szerintem nyugodj le. Egy komment sem ér infarktust. Aludj egyet és majd holnap újra válaszolhatsz immár átgondoltabban.
2021. júl. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
73%

"Egy komment sem ér infarktust."


Aha, ennyit a "lózungok"-ról!

2021. júl. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!