Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Gyurcsány Ferenc a legelutasítottabb politikus, erre millió felmérés rávilágít. Ennek megfelelően az ellenzéki összefogás miért nem hagyta ki a DK- t és magát Gyurcsányt? Illetve, ahogy látjuk nem hagyták ki, akkor miért nem miniszterelnök jelölt Gyurcsány?

2021. júl. 22. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Egyáltalán nem elutasító, az uniós kéréseket, követeléseket, szerintem mind elfogadná.
2021. júl. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%

Jelenleg az a taktikánk, hogy Gyurcsány Ferenc úr magára vonja a fideszes agyhalottak figyelmét, míg Karácsony úr befut első helyen a célba.

De kérlek ezt ne említsd meg senkinek.

2021. júl. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Mert van annyi támogatottságuk, hogy a DK nélkül nem lehet nyerni. Az ellenzéknek is az lenne a legjobb, ha Fletó lelépne és a háttérbe húzódna, és nem ágálna mindig a nyilvánosság előtt.
2021. júl. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Gyurcsány azért nem indul, mert már leszerepelt és pár szektáson kívül mindenkit elijesztene az összefogástól, viszont a DK-s szavazatok meg kellenek ahhoz, hogy leváltsák a Fideszt.
2021. júl. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
Ha Feri lenne, nem kötözködne az Unió, mi lennénk a mintaállam.
2021. júl. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem kell terelni mikor itt van a Pegazus ügy.
2021. júl. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Oké, ezekre rájöttem...DE milyen érzés akkor egy " valamire" szavazni, aminek része Gyurcsány, és pláne úgy, hogy nem tudja a szavazó, hogy majdan Gyurcsánynak mi lesz a szerepe.... simán megpuccsolhatja az ellenzéki miniszterelnököt, belép Klára asszony helyére, stb.

2# szép dolog ez a taktika, de TE vajon ismered Gyurcsány taktikáját??

2021. júl. 22. 10:42
 8/9 A kérdező kommentje:

6# nem értem, hogy mit akarsz??

Tehát én terelek, mert feltettem egy konkrét kérdést??? Ne viccelj! Nem inkább te terelsz ezzel a " válasszal"???

2021. júl. 22. 10:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos gyurcsány szügséges az összefogáshoz. A dk nélkül sem lehet nyerni.
2021. júl. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!