Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Ellenzéki Összefogás miért...

Az Ellenzéki Összefogás miért nem próbál rátenni még egy lapáttal a Fidesz családtámogatási rendszerére? Így nem fognak nyerni, mert ez hatalmas ütőkártyája a Fidesznek

Figyelt kérdés
2021. júl. 22. 14:42
 1/8 anonim válasza:
14%
Karácsony Gergely megduplázná a családi pótlékot,van az a réteg ahol ennek az ígéretnek igencsak örülnek.
2021. júl. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%
1# az kevés, azért én nem szavazok rájuk...
2021. júl. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az nincs munkához kötve, az is megkapja, aki nem érdemes rá (tudom, a gyereknek jár, ti meg tudjátok, hogy akik nem dolgoznak, úgysem a gyerekre költik), ráadásul a Fidesz támogatásihoz képest nevetséges összeg így is.
2021. júl. 22. 14:47
 4/8 anonim ***** válasza:
13%
Miért nem? Mert alkalmatlanok
2021. júl. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5# arányosan ugyanannyi, mint más pártra....csak szólok!
2021. júl. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Ellenzéki vagyok, de amit Norbán mond az túlzás, mindemellett még rasszista is. Rengeteg vezető pozícióba dolgozó ember Fideszes.
2021. júl. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
17%
Családellenesektől ne várj családtámogatást! Ha majd gendersemleges sárkánnyá akarod operáltatni magad, akkor felkarolnak... :)
2021. júl. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%
A Fidesz családtámogatási rendszere csak propaganda, de nem valódi támogatás.
2021. júl. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!