Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balliberálisoknak miért...

A balliberálisoknak miért ezek a "legjobb" érvei az új gyermekvédelmi törvény ellen?

Figyelt kérdés

Az egyik leggyakoribb érv:

"Magyarországon nem jellemző az lmbt nyomulása az ovikban,iskolákban".


Ha szerintük ez nem jellemző, akkor miért baj, ha törvényt hoznak rá,hogy ne is legyen?


Voltak és vannak erre próbálkozások.Mondhatjuk,hogy ez a dolog mostanában kezd el kibontakozni, kivirágozni.Már, ha egy kivágandó gyomnövénynél nevezhetjük az esetet kivirágozásnak.



A másik "nyomós" érv,hogy utálni fognak minket külföldön emiatt.


Akiknek szivárványos vallása van, meg a feje a migránsok ágyékában mozog előre-hátra az eddig is utált miket, most még jobban fog.


Aki meg eddig nem utált, ezután sem fog.


2021. júl. 25. 08:28
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

A törvényben össze vannak mosva a pedofilok és a homoszexuálisok.

Igen, nem történt ilyen, épp ezért furcsa, hogy erre most miért volt szükség egy világjárvány közben, mikor sokkal égetőbb problémák vannak. Normális embereknél szerintem a Fidesz most pont az ellenlezőjét fogja elérni. 2 gyerekem van, nem érzem valós problémának, hogy homoszexuálisoktól kéne védenem őket. A maguk szintjén beszéltem velük, mert láttak 2 fiút csókolózni, volt egy kis kuncogás, bár ha heterók csókolóznak, akkor is kuncognak, de nem érdekli őket. Szóba sem kerül azóta, sőt már 5 perc múlva teljesen máshol jártak gondolatban.

2021. júl. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
1: Nincsenek összemosva. Külön-külön meg vannak említve. A BTK-ban is külön-külön meg vannak említve a pedofilok meg ittas vezetők, ettől még senki nem hisztizik.
2021. júl. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Lusta voltál utánanézni, hogy valójában mi a baj ezzel a törvénnyel, igaz? Azokat az "ellenérveket" hoztad fel, amelyek a lakájmédia szerinte az ellenzék ellenérvei. Hát nem azok. Tájékozódj!
2021. júl. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

2.

Ok, hozzanak egy törvényt, ami rád és a pedofilokra vonatkozik.

Csak ezen az oldalon már millió kérdés alatt láttam, hogy sokan pedofilnak tartja a melegeket. Azért ne fogadhassanak örökbe, mert megrontják őket stb. Miközben a homoszexuálisok is elítélik a pedofilíát.

2021. júl. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
Én teljesen ledöbbentem, hogy sokan úgy mentek ki tüntetni, hogy el sem olvasták a törvényt, tehát fogalmuk sem volt, hogy mi áll benne. Azon meg totál kiakadtam, hogy a tüntetés alapja eleve egy hazugságra épült.
2021. júl. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Mehetsz a pénztárhoz.
2021. júl. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

"Magyarországon nem jellemző az lmbt nyomulása az ovikban,iskolákban"


Akkor jó lenne, ha ez így is maradna.


Viszont ettől még a szexuális felvilágosítást és ennek objektív ismertetését meg kellene tartani az iskolákban.

2021. júl. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Orbán senki nem akar embert ölni órbán! Miért tilos embert ölni orbán? Ezzel csak démonizálod azokat akik nem is akarnak amúgy embert ölni.
2021. júl. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!