Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán a legkártékonyabb a...

Orbán a legkártékonyabb a magyar történelemben?

Figyelt kérdés

2021. júl. 25. 16:11
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
37%

#9: Ceaușescu kommunista diktátor volt. Senki nem választotta meg. 7 éves koromban (1985-ben) amikor az erdélyi rokonoknál jártunk (1 évben 1x engedélyezték), olyan hideg volt a lakásban, hogy kabátban kellett lennünk és meglátszott a leheletünk. A boltok kongtak az ürességtől. Egy villanyoszlopból kilógó vezeték miatt kis híján agyonvágott az áram (azért éltem túl, mert nem értem hozzá, csak megközelítettem). Ilyen állapotok voltak a Ceaușescu-féle Romániában...

Orbán liberálisból lett konzervatív és 4x választották meg. Ugye, van mit enned, a plázák is kínálnak ezt-azt és biztonságosan játszhatnak a gyerekeid a parkban, nagyfeszültség általi halálveszély nélkül? Akkor jó! :)

2021. júl. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
79%

"Ugye, van mit enned, a plázák is kínálnak ezt-azt és biztonságosan játszhatnak a gyerekeid a parkban, nagyfeszültség általi halálveszély nélkül? Akkor jó! :)"


A nyugati béreknek még mindig kb az egynegyedét fizetik meg a magyar munkahelyek, az adók és járulékok pedig rekord magasak a nagy semmire fel. De hát kell a pénz magánhelikopterezésekre...

2021. júl. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
32%
Nem a legjobb , nem egy isten,de nem olyan rossz ember , aminek a balosok beállítják.
2021. júl. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
25%
Nem az első, a trianont aláírók után következik rögtön.
2021. júl. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
57%
#12: Ceaușescuról gyorsan átváltottál Nyugat-Európára... Oké: Orbán jobb, mint Ceaușescu; jobb mint Gyurcsány; de akkor sincs Luxemburgi, vagy Monaco-i életszínvonal, szóval vesszen Orbán! :)
2021. júl. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
23%
Mindik ilyenekkel jönnek , hogy: diktatúra , lopás , O1G , krumpli osztás , de ekkor mindig kussolnak amikor arra kerül sor , hogy: Gyuri miért ilyen gazdag? Hogy miért küldte ki a rendőröket a tüntetőkre? Hogy miért használhhatta ingyen a bowling pályát janiczak dávid? Hogy lackner csaba miért mondta azt , hogy :" Hügye az a polgármester, aki ilyen olyan korrupcióval nem keres meg 100 milliót"? Hogy Gréczy Zsolt milyen képeket csinált? Tudom tudom minden balos rá fog nyomni , hogy rossz válasz , de azért gondolkodjatok el a kérdéseken!
2021. júl. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
67%
11. Orbánt csak egyszer választották meg 2010-ben, azóta folyamatosan csal és ezt a nép tudja. Orbán pedig tudja, hogy tudja a nép, ezért retteg egy magánhadsereg védelme mögött örökké golyóálló mellényben.
2021. júl. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
67%

'89-ben egy padon adott interjút Havas Henrik nek. Meséli hogy apja olyan pofont adott neki, hogy megszédült.


Szerintem az a fiatal Orbán, a jelenkori önmagát leköpné, ez 100%


'92-ben olyanokat mondott (olvasta a papírt!) érdemes visszahallgatni

"Ajtót mutattunk nekik és nem azért harcoltunk, hogy visszajöjjenek az ablakon"


(Hihetetlen hogy állandóan Sorosozik, hiszen ott a padon ült Orbán Viktor, maga a Soros terv része)

2021. júl. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
27%

"Orbánt csak egyszer választották meg 2010-ben"


Ez a félmondat kb. mindent elmond az ide írogatók értelmi színvonaláról...


Egyvalamit sajnálok csak, de nagyon. Ha majd megválasztjátok a baloldalt, és ugyanígy ugattok gyurcsány ellen 1-2 év múlva, akkor nem lesz senki, akinek belenyomjam majd az orrát közületek abba a szarba, majd amiben akkor lesz az ország. Addig is menjetek napozni a méhlegelőre.

2021. júl. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Egy dolgot tett ami persze nem az átlag ember számára jó de fejlesztette a honvédséget ezen kívül semmi jót nem tett pl ma is itt szenvedünk
2021. aug. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!