Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell az oltatlanokat...

Jakobinus kérdése:

Miért kell az oltatlanokat kilistázni?

Figyelt kérdés
[link]

2021. júl. 25. 21:44
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
34%

#30 és ez mitől valóság? Ugyan olyan hipotézis mint az én listám, sőt még csak annyira sem valós. Ugyanis az általam felvezetett pontokat a történelem már igazolta. Te maximum csak reménykedsz benne hogy igazad lesz.

Tehát várom a tételes cáfolatot pontról pontra, hogy miért is kizárt az én hipotézisem vagy kussolj! Ha van gerinced, bocsánatot is kérhetsz amiért túltengett benned a bolsevik pártfunkcionárius.

2021. júl. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
49%

#31

Fényévekkel valósabb.

Ilyen alapon már ezer koncentrációs tábornak kellene borítania az országot. Listázzák azt is, hogy ki megy el szavazni. Minden körzetben van egy lista a szavazásra jogosult polgárokról. Amikor elmész, aláírod a papírt, és megkapod a szavazólapot, a végére lesz egy fasza lista arról, hogy kik szavaztak és kik nem.

Arról is van lista, hogy ki jogosult munkanélkülis segélyre. Arról is, hogy ki jogosult nyugdíjra. Arról is, hogy ki a 18-ik életévét be nem töltött személy. Arról is, hogy ki adott vért. Ezerféleképpen listázzák az embereket, mégsem valósultak meg az idióta pontjaid. Pedig ha a szavazásból indulunk a rendszerváltás óta 30 alkalommal lett volna rá mód. Nem történt ilyen, a történelem ellenigazolja az agymenésed.


"Tehát várom a tételes cáfolatot pontról pontra, hogy miért is kizárt az én hipotézisem vagy kussolj!"

Dehogy kizárt. Van rá esély, kb. 0,001%, és akkor még sokat mondtam. :)

2021. júl. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
62%
#32 nem baj ha nem érted... Amerre halad a vílág, hamarosan fogod.
2021. júl. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
28%

#33

Fél év múlva visszatérünk erre? Addigra látni fogjuk mi az ábra.

2021. júl. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
0%

30


Szerintem ne erolkodj, egyrészt bunkó, másrészt durván paranoid.

2021. aug. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
6%

#29: pont ellenkező irányba haladunk. Régebben kellett védettségi igazolvány millió helyre, most szinte sehova.


A történelmi párhuzam meg teljes b@romság. Soha nem volt ilyenre példa a történelemben.

Gondolom a holokausztot akarod ide keverni de nem tudom honnan szedted hogy ott azért történtek a dolgok mert nem akarták beoltani magukat.

2021. aug. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
67%

36.


Ott valóban nem az oltás miatt történtek a dolgok ez tény. (Holokauszt)


De azonban itt is már ennek jelei vannak. Sőt.Csak az nem látja aki nem akarja.Hogy merre fog vinni ez az út fel vagy le azt nem tudhatjuk.



Tudnék írni sok mindent de nem teszem.


S még idáig senki de senki nem tudott válaszolni hogy miért csak az oltás az egyetlen megoldás? Mikor ott van az ivermectin és hasonló gyógyszerek amik szintén sikeresen teljesítenek a covid esetében.

2021. aug. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
15%
37: Azért mert ez így ebben formában nem igaz. Nincs olyan tudományos kutatás, ami egyértelműen kimutatná, hogy az ivermectin sikeres lenne a coviddal szemben
2021. aug. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
50%

38


Értem.


De a hipi szupi oltásokra van olyan kutatás hogy sikeres.De hogyan mikor még teszt alatt van? De mondjuk azt legyen az oltások sikeresek lennének. S mi a helyzet akkor a sinopharmmal? Az is sikeres?

2021. aug. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
40%

Beírod szépen a google-ba, hogy Pfizer (a tetszőleges vakcina neve beillesztendő) phase-3, lesz rá jópár találat


Sikeres a Sinopharm is, a megfelelő korosztályban (60 év alatt)

2021. aug. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!