Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Harmadikutasok, akik sem...

Harmadikutasok, akik sem Orbánból, sem Gyurcsányból nem kértek többet: ti kire fogtok szavazni?

Figyelt kérdés
És miért pont arra a pártra?

2021. júl. 26. 12:02
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
38%
10-es hasonló a logikám. Megcsömörlöttem némiképp Orbántól de a Fideszre szavazok
2021. júl. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
33%

Természetesen szívem szerint a Mi Hazánkra mert velük értek leginkább egyet

De a fideszre fogok szavazni mert Orbán szépen ellenáll az EU általi elnyomásnak

2021. júl. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
43%
Eveken át jobbik szavazó voltam, de most úgy látom a mai világ helyzetben, hogy most igenis a fidesz a kisebb rossz... ha a balosok nyernek, annyink sem marad, mint a fidesz alatt... mi hazánk szimpatikus lenne, de esélyük sincs.
2021. júl. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
38%

Egy normális Jobbikos soha nem fog a Fideszre szavazni!

A 13-as nyomika egy Volner-Dúró féle áruló nyomoronc!

2021. júl. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem látok olyan politikai erőt aki csinálna is valamit. Jelenleg az ország teljes tönkretétele zajlik nagy erőkkel.

Mit ad isten néhány kivétellel az ellenzék is megélhetési politikusokból áll. Nincsenek jó kilátások.


Szavazni nehéz. 30 éve süllyed az ország. Megint nyugat az ellenség és kelet a barát. Mint az elvtársak korában.

Kire szavazok? Ellenzékre nyilván. Jelenlegi állapotok elkeserítőek, mind morálisan mind mindenhogy.


Elhagytam az országot a hanyatló nyugat felé. Nem bírtam tovább.

2021. júl. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
80%

Az Összefogás nem garancia, de lehetőség Orbán elzavarására!

És semmi sem fontosabb Magyarország jövője érdekében!

2021. júl. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
51%

#16 Szívesen látnék Minden féle szakembereket az ellenzék oldalán akik olyan programot raknának össze aminek realitása van és meg is próbálnák azt végrehajtani. (Pénzügyi, gazdasági, jogi, politikai) Nem pedig helyezkedést ami most van.


Tisztában vagyunk azzal hogy a Magyar kormány mozgástere igen kicsi. Eu -ban azonban nagyobb lenne. Most idegeneknek lefeküdve meg még az a kicsi sincsen meg. Csak a lopásra koncentrálnak. (Még annyi sincsen hogy ha a Paksi atomerőmű építésekor valami komoly hiba van akkor lehessen szólni a ruszkiknak hogy hej ez nem jó.) Ennek megállítása fontos cél, de nem jövő kép. Pontosan a jövőkép hiányzott mindig is a politikából. Rövidtávú célok voltak. Nem is értem hogyan sikerült belépni az EU -ba. Örülök neki mert így maradt esélyünk némi jövőre.


Program nélkül aminek realitása van megint csak helyezkedésről fog szólni. Bármennyire is kicsi a mozgás tere a kormánynak, ettől nem kell hogy egy morális fertőben éljünk. Az hogy anyagilag sosem fogjuk beérni a nyugatot nem fogják bevallani. Régióban egyetlen országnak van erre reális lehetősége így 30 év után. Ez Csehország. jelenleg Portugálok szintjén állnak KB...

2021. júl. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

17 - Talán mielőtt véleményt alkotsz, azelőtt elolvasnád az ellenzék programját és azután nyilatkoznál... Talán még hiteles is lehetnél!

Az ellenzék programja nem annyi hogy: "folytatjuk"...

Orbán után valóban ki lehetsz éhezve egy normális programra!

2021. júl. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
30%
Az én és környezetem élete csak javult Orban alatt, én nem látom ezt a hatalmas csődbevitelt... lassan 12éve ezt hallgatjuk a gyári munkás tömegektől aztan mégsem mentünk csődbe.
2021. júl. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

#17 Valóban több, de nem sokkal. Sajnos.


#19 Nemzetközi környezet felhúzó ereje nem a magyar miniszterelnök műve. Soha nem volt az és soha nem lesz az. EU GDP 0,9% -t adja a magyar. (Ezt azért emeltem ki hogy lássuk milyen a kölcsön hatás. 85-90% EU val is bonyolódik) Bizonyos régiókban bizonyos rétegnek jobb lett de nem a miniszterelnök miatt. Az elmút nyóc év alatt is nőtt a jövedelem és az elmút 12 év alatt is. Nyilván mindenki a saját tapasztalataiból indul ki. Országos szinten tovább kell látnod a saját környezeteden. Akkor tudod megalapozni a véleményedet. Ha elmész egy nyaraló helyre hiába keresed a nyomort, mert az nem ott lesz. Etióp multimiliárdos kimegy a háza kertjébe és nem látja a nyomort, tehát gazdag az ország. Vagy még sem.

2021. júl. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!