Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Harmadikutasok, akik sem...

Harmadikutasok, akik sem Orbánból, sem Gyurcsányból nem kértek többet: ti kire fogtok szavazni?

Figyelt kérdés
És miért pont arra a pártra?

2021. júl. 26. 12:02
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
47%

Nos 2007 ben még gyári munkás voltam, ma cégvezető vagyok... pontosan tudom milyen nyomorogni, és azt is tudom, hogx ki lehet belőle mászni... teny, nem a miniszterelnök érdeme, hanem az enyém.

De hátrányom sem származott a létéből soha.

2021. júl. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
47%
Aki pedig nyomorog ma is, az sem a miniszterelnök hibája... csakis az övé.
2021. júl. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
68%
A 21-es megszólalásod alapján még azt mondtam, hogy "nézd már, hogy kikaparta magát a csóka", de a 22-es válaszod meggyőzött hogy agitálsz, és az maradtál aki voltál: agyhalott.
2021. júl. 30. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

#22 Ha igaz amit írsz, akkor hogyan került ide a politika?


Nincsenek általánosított élethelyzetek. Mindenkinek más jutott. Ha nem ismered mindet az nem azt jelenti hogy nem létezik.

Sokan tudnának változtatni a helyzetükön még sem teszik. Sokan meg akkor sem tudnak változtatni ha akarnának.

Illetőleg nem lehet mindenki "cégvezető". Illetve ha mindenki elkezdene kapálózni sem lenne több pénz a gazdaságban.

Nem fekete és fehér létezik. Vannak színek és árnyalataik.

2021. júl. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Mi Hazánkra fogok. Bár Toroczkainak is volt 1-2 megmozdulása, amivel nem annyira értettem egyet, de mégis Ő a legszimpatikusabb a palettán.
2021. júl. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!