Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi miért nem tudunk csinálni...

Mi miért nem tudunk csinálni saját kémszoftvert, ha jó a szürkeállományunk? Akkor nem kellene Izraelnél kuncsorognunk érte.

Figyelt kérdés
Jó a magyar szürkeállomány, számítógép is van. Nem kell semmi költséges dolog, hogy összedobjunk ilyen kémszoftvert és akkor nem lenne ilyen botrány. A kormány titokban tudná lehallgatni az ellenzéket, anélkül hogy kiszivárogna Iizraelből meg máshonnan ilyen eset. Miért nem csinálunk saját kémprogit?

2021. júl. 26. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Én másképp kérdezném. EGy tisztességes ország miért is kémkedne polgárai után?

Számomra teljesen elfogadhatatlan magának a lehallgatásnak a ténye is.

2021. júl. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Egyszerűen ebbe a témába kellene önteni a pénzt, nem a sportba, fociba. Prioritások.
2021. júl. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Akkor rajtunk csattanna az ostor. Jó ez így.
2021. júl. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én optimista vagyok. Feltételezem, hogy olyan szintû szürkeállományhoz, ami képes ilyesmire, tartozik annyi tisztesség, hogy nem hajlandó kormány számára olyan softvaret csinálni, amivel bármelyik államåpolgárát le tudná hallgatni.

Semmi kormány számára.

2021. júl. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*softwaret
2021. júl. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4: pénzért simán lehetne találni ilyen embert, a sok pénzt kevesen utasítják vissza elvi okokból
2021. júl. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!