Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék miért nem veszi...

Az ellenzék miért nem veszi észre, hogy az lmbtq politikájuk miatt nincs esélyük a kormányváltásra? Ha mondjuk a lakhatási válság felszámolásával kampányolnának, nagyobb lenne a támogatottságuk, de ők csak az lmbt-vel foglalkoznak.

Figyelt kérdés

2021. júl. 26. 22:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is szerencsésebb lenne, de a lakhatással nem kampányolnak? Én nem találkozom vele, nem nézek tv-t, nem tudom, hol kellene az ő kampányukat látni. Plakátokat sem igen látok, de tekintve, hogy a fidesz a vírusra hivatkozva elvont pénzeket a pártoktól, pénzük sem nagyon van rá.
2021. júl. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
75%

Az egyik tábor azért kritizálja az ellenzéket, mert úgy politizálnak a pártok, hogy minél több támogatottságot szerezzenek és nem az a fontos hogy ők maguk mit gondolnak.

A másik tábor azon van felháborodva, hogy miért azzal kampányolnak ami szerintük fontos, miért nem olyannal, amivel több támogatót szereznek.

Mindegy mit csinálnak, az valakinek nem fog tetszeni. Szerintem hagyjuk rájuk a döntést. Lehet hogy előrébb gondolkodnak és a tanácsadók tudják mit miért kell csinálni hogy mindenkinek jobb legyen :)

Valószínű meg van az okuk rá, amiért így tesznek

2021. júl. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
71%
Nem értem miért veszitek ennyire biztosra azt, hogy a magyarok többsége elítéli az LMBTQ-t. Fogtok ti még koppanni, már nem 2005-öt írunk.
2021. júl. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
82%

A fiatalok között, akik hajlamosak az elfogadásra emoji ide vagy oda, csak nevetségessé teszi magát a Fidesz.

Minél jobban akarják összeugrasztani az embereket emeletes marhaságokat szajkózva, képzelt ellenségek ellen, annál nagyobb lesz a pofára esés.

2021. júl. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Kampányolnak mással is, nem csak ez az egy téma van a hazai politikában.
2021. júl. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Mert ez az lmbtq egy nem létező probléma, a lakosság 99%-a nem is találkozott ezzel, amíg el nem kezdték nyomatni ezt

Rengeteg ennél fontosabb dolog van, olyan, ami az emberek nagyrészét érinti.

Én átlagemberként mit nyerek ebből? Semmit

2021. júl. 26. 23:20
 7/28 anonim ***** válasza:
35%

#3


Ha a magyarok többsége nem ítélné el az LMBTQ-t, (vagy legalábbis ne lenne vele kapcsolatban valamilyen negatív véleménye) akkor a Fidesz támogatná őket, vagy nem foglalkozna velük. Nem akar szavazókat vesziteni, választások előtt kb. 1 évvel. Az, hogy ennyire rászálltak az LMBTQ-ra inkább azt jelenti, hogy a magyarok többségének körében nem népszerű.


Mellesleg azt se felejtsük el, hogy a Fidesz elméletileg keresztény értekeket képvisel, amibe pl. a melegek közti nemi kapcsolat nem fér bel.

2021. júl. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
30%
*bele
2021. júl. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
80%

#7 hangsúly az elméletilegen. Azért nem túl hiteles, hogy Gulyás Gergely sem tudta komolyan kimondani, hogy a kormányban nincs homoszexuális...

Nem is lenne vele gond, csak ez az álszentség a rohadtul undorító, hogy még Szájer lett áldozatnak beállítva, amikor többszörösen törvényt szegett...

És Kaletát (tudom, hogy nem Fideszes) is kimosták a pedofil botrányból.

2021. júl. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
74%

először is egy hamis állítással indítasz.

a fideszen kívül senki sem propagálja a meleg témát.

ritka szánalmas vergődés ez csakis azért, hogy a radikális szélsőséges és közben bizonytalan szavazóikat megtartsák/aktivizálják.

ezen kívül teljesen lufi téma.


a lakhatási téma realizáláshoz és az ígéret beváltásához pedig pénz kellene.

egy esetleges ellenzéki győzelem esetén pedig az ellenzék csupasz se ggel csórón fog országot vezetni, mert a fidesz az utolsó zabszemet is kipucolja a kamrából.

ellenzéki győzelem esetén a cél, hogy így a fidesz nem tud kilépni az eu ból.

európai ügyészséghez csatlakozás és mivel sok párti koalíciós kormányzás lesz, szinte lehetetlen lesz az eu pénz lopása.


szerintem ezek amik reálisan elérhető és kitűzhető célok.

aztán ha visszaállt a demokrácia és végképp elbukott a fidesz, akkor jöhet el magyarország felvirágzása és kerülhetnek elő olyan dolgok mint a lakhatás.

de ehhez el kell hárítani a fidesz jelentette konkrét fenyegetést ami az eu kilépés.

mert akkor határzár, nyugati multik ki, kínai multik be és indulhat a 6 napos munkahét 12 órában gombokért és a nyílt diktatúra.

2021. júl. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!