Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek! Ti feltétel...

Ellenzékiek! Ti feltétel nélkül megbíztok Jakab Péterben?

Figyelt kérdés
Orbán ugyanígy kezdte a pályafutását, baloldali politikusból hirtelen jobboldali lett. Nem feltűnő, hogy csak azért váltott ideológiát a Jobbik, mert rájöttek, hogy jobboldaliként semmi esélyük nem lenne Orbán ellen? Nem féltek attól, hogy ismét váltanak és jobboldaliak lesznek, ha Jakab lesz az elnök?
2021. júl. 27. 08:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

Természetesen, hiszen még egy építőipari melóssal is szembe mert szállni.


Ez a mi emberünk!

2021. júl. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%

"Orbán ugyanígy kezdte a pályafutását, baloldali politikusból hirtelen jobboldali lett"

Ne haragudj kedves kérdező, de szerintem ez abszolút nem igaz.

Kifejtenéd, hogy mit értesz ez alatt??

Amúgy Jakabban aki megbízik, az vessen magára!!

2021. júl. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 hypno ***** válasza:
77%

Attól, hogy Jakabnak van annyi esze, hogy belássa, külön-külön nem képesek az ellenzéki pártok elzavarni az orbánistákat, még nem lett baloldali. Ahogyan a Momentumosok sem.


Nem attól baloldali valaki, hogy a kormánypropaganda azt hazudja.

2021. júl. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%

Mikor volt orbán baloldali? Liberális volt - de az nem ugyanaz.

Jakabba nem bízok, nem is lesz miniszterelnök-jelölt.

De még minid inkább 10 Jakab mint egy orbán.

2021. júl. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

Hogyne. A legelső parlamenti felszólalása is lehengerlő volt. "Ennyi bűnöző elött még sosem beszéltem"

Az öreg komcsinak remegett a bajussza.

2021. júl. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
88%
Hát feltétel nélkül senkiben meg nem is vagyok az.
2021. júl. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17%
Aki Jakab Péterben nem bízik az baxa meg az annyát.
2021. júl. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%

Én attól félek, hogyha bukna a Fidesz és a helyére kerülő ugyanolyan szar, lenne megint egy évtizedig kéne hallgatni: miért xy jobb volt?


A Fidesznek mennie kell. Ha a következő se működik, annak is. Ha a következmény az lenne, hogy le lesznek váltva, ha nem teljesítenek semmit, akkor egy idő utàn rájönnének, hogy itt valamit nyújtani is kell. (krumplin kívül)


A kampánynak meg ne legyen már elég annyi, hogy a faluban Mari néni retteg a migránsoktól pedig még egyet se látott.

(azzal egyetértek, hogy nem lenne szabad minden irat nélkül emberek ezreit engedni az EU-ba, de egy se akar itt letelepedni)


Brüsszel is jó amikor kiosztja a támogatásokat fejlesztésekre amiket le lehet nyúlni, nem értem miért akarják pont ők megállítani.

2021. júl. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 hypno ***** válasza:
0%

#4


Ha Orbán liberálisként nem volt baloldali, akkor senki más sem, tehát a "balliberális" eleve egy sunyi hazugság, amit pont azok terjesztenek, akik kizárólag a hatalomért váltottak ideológiát.

2021. júl. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
23%

4-es

Pont azért hívják "balliberálisnak" hogy megkülönböztessék a az eredeti liberalizmustól.

2021. júl. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!