Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondolják sokan ezeket?

Miért gondolják sokan ezeket?

Figyelt kérdés

Többségben olyan hozzászólásokat szoktam olvasni hogy:

Ha nyerne a Munkás Párt munkatáborokat építenének, most kérdem én ezt komolyan gondolják?

Vagy ott van a Mi Hazánk Mozgalom, miért mondja itt a többség hogy nácik?

Ők gázkamrákat építenének vagy mi? Egy forrást linkeljetek már amikor nyíltan kijelentették hogy a cigányokat vagy a melegeket gyűlölik. Az hogy a cigánybűnözés ellen fellépnek nem azt jelenti hogy a cigánysággal lenne bajuk.

Ugyan így az hogy az LMBTQ-Mozgalom ellen lépnek fel nem azt jelenti hogy a melegekkel van bajuk. Legalább egy videót nézzetek már meg tőlük...


Aki azt hiszi hogy az efféle pártokkal visszarepülünk 80 évet az időbe kíváncsi lennék hogy egyrészt hány éves és hogy kire fog szavazni.



2021. júl. 27. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

A Mi Hazánknak nem célja nyerni, ez a párt egy politikai kisvállalkozás.


Az a lényege, hogy amíg elég proli éljenzi a Szibériai Bérrabtartást meg hasonló marhaságokat, addig jut Toroczkai segge alá Audi, Dúró seggére meg Victoria's Secret bugyi.

2021. júl. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Hitler sem hangoztatta a kezdetben a tervét. Csak látni kell a sorok között.
2021. júl. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1: ez érdekes szempont, lehet, hogy reálisan látják, hogy nincs esélyük kormányozni ebben az évtizedben, de van egy réteg, aki erre szavaz, bejuthatnak a parlamentbe, képviselői fizetések, juttatások, stb. realistán gondolkodnak
2021. júl. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Most kövezzetek meg nyugodtan, de szerintem szükség van a parlamenti demokráciára, ami a sokszínűségből kéne hogy álljon, tehát nem abból hogy A és B, hanem legalább valahogy így:

Szélsőbal, bal-közép, jobb-közép, szélsőjobb, független


Itt a szélső oldalak 1 pártot jelentenének, a bal- és jobb-közép pedig legalább 3 pártot. Na most jelenleg a bal oldalon van 5 párt a bal-középben, jobboldalon pedig van egy Jobb-közép és puff semmi más.


Szerintem már csak ezért is szükség van arra hogy a Mi Hazánk Mozgalom bekerüljön az Országgyűlésbe, mert szükség van arra hogy legyen alternatív jobboldal is.


Függetlennek pedig bekerülhetne a Kétfarkú kutyapárt (bár ezzel az Országgyűlést járatnák le, sehol máshol nincs ennyire komolytalan párt külföldön).

2021. júl. 27. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!