Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzéki oldalakon miért...

Ellenzéki oldalakon miért hordják le az olimpikonjainkat?

Figyelt kérdés

Ha egy sportolónak nem jön össze valami, vagy lemarad az éremről egyből nyomja a sok jointos a nevetős reakciókat a posztokra. Mellesleg az eddig nyert 4-5 érmet is kevésnek tartják, amikor simán nyerhetünk még aranyérmeket kajak-kenun és vizilabdában.


A sok szipus még a fociválogatott teljesítményét is lehúzta.



2021. júl. 28. 13:31
1 2 3
 11/21 Andizsuzsi ***** válasza:
79%
Szerintem ez egyáltalán nem ellenzéki kérdés. Meg kell nézni a Hosszúról szóló cikkek alatt milyen válogatott mocskolódás folyik, nem gondolnám, hogy politikai alapon.
2021. júl. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Vizilabdában 1 éve nyertünk EBt.
2021. júl. 28. 14:16
 13/21 anonim ***** válasza:
31%
Mert nem magyarok.
2021. júl. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
53%
13) igen,előtte meg zsinórban olimpiákat.
2021. júl. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Andizsuzsi ***** válasza:
34%

"Én egyébként sem születési állampolgárság alapján ítélek meg valakit, hanem megnézem az élettörténetét és az alapján szurkolok valakinek"


Szóval hogyha elit családba születik valaki, akkor már nem érték az a munka, amit beletett abba, hogy oda jutott, ahova? Hol kezdődik neked az elit?

2021. júl. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
21%

16-os "Szóval hogyha elit családba születik valaki, akkor már nem érték az a munka, amit beletett abba, hogy oda jutott, ahova?"


Attól még érték, ezt nem vitatta senki. De én egy kiváltságos, nagytőkés osztályba tartozónak nem fogok szurkolni soha. Ugyanis ő olyan lehetőségek birtokában volt/van, ami tisztességtelen versenyelőnyt ad neki másokkal szemben.


Az, hogy hol kezdődik az elit, valóban relatív, országtól is függ. Magyarországon már egészen alap dolgok birtoklása is lehet elit kiváltság, sajnos a Fidesz kormány elitista politikája miatt.


A magadfajta az, aki el sem tudja képzelni milyen lehet mélyszegénységben élni, nem pedig az elithez tartozni.


Egy büszke, emberbarát, egyenlőségben hívő, balliberális szociális munkás.

2021. júl. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
58%

"Attól még érték, ezt nem vitatta senki. De én egy kiváltságos, nagytőkés osztályba tartozónak nem fogok szurkolni soha. Ugyanis ő olyan lehetőségek birtokában volt/van, ami tisztességtelen versenyelőnyt ad neki másokkal szemben."


Fordítás: neki nem volt olyan szar az élete mint az enyém, ezért dögöljön a sárga földbe.


"Az, hogy hol kezdődik az elit, valóban relatív, országtól is függ. Magyarországon már egészen alap dolgok birtoklása is lehet elit kiváltság, sajnos a Fidesz kormány elitista politikája miatt."


Fordítás: akinek többje van mint nekem, az elitista és természetesen a szar életemről a kormány tehet, nem én aki változtatás nélkül a saját mocsaramban vergődök.


"A magadfajta az, aki el sem tudja képzelni milyen lehet mélyszegénységben élni, nem pedig az elithez tartozni."


Fordítás: gazdagabb vagy ezért sose fogsz megérteni és dögölj meg.


"Egy büszke, emberbarát, egyenlőségben hívő, balliberális szociális munkás."


Fordítás: komcsi vagyok, de valahogy szépíteni kell.

2021. júl. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
38%
És miért is kéne elájulni attól, hogy valaki beletesz egy rakat munkát a sportolásba? Kinek tesz ezzel jót saját magán kívűl? Sokkal többre tartom azokat, akik tényleg egész életükben, sokszor nevetséges bérekért dolgoznak példáuk kutatásokon, amik ténylegesen előrébb viszik az egész emberiség életét.
2021. júl. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
53%

19 ha a kultúrát és a szellemet elválasztod a tudománytól és a műszaktól, akkor pszichopata társadalmat kapsz.


Mondom ezt úgy hogy mérnök vagyok.

2021. júl. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
75%
Tényleg szégyen, ami ebben az országban folyik. Miért nem tudtok örülni egy magyar ember sikerének? Ennyire elvagytok keseredve, hogy a saját szerencsétlenségeteket kivetítitek másokra? Nekem mindegy, hogy szegény vagy gazdag, magyar vagy cigány, itteni vagy migráns. Ha magyar színekben játszik, és nyer, és szívből örülök neki. De már annak is örülök, hogy képviselnek minket a sportolóink az olimpián vagy bármilyen nagy sporteseményen. Nevetséges ez a sok begyöpösödött, megkeseredett vergődés. Hajrá Magyarok!❤
2021. júl. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!