Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzéki oldalakon miért...

Ellenzéki oldalakon miért hordják le az olimpikonjainkat?

Figyelt kérdés

Ha egy sportolónak nem jön össze valami, vagy lemarad az éremről egyből nyomja a sok jointos a nevetős reakciókat a posztokra. Mellesleg az eddig nyert 4-5 érmet is kevésnek tartják, amikor simán nyerhetünk még aranyérmeket kajak-kenun és vizilabdában.


A sok szipus még a fociválogatott teljesítményét is lehúzta.



2021. júl. 28. 13:31
1 2 3
 21/21 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"De én egy kiváltságos, nagytőkés osztályba tartozónak nem fogok szurkolni soha. Ugyanis ő olyan lehetőségek birtokában volt/van, ami tisztességtelen versenyelőnyt ad neki másokkal szemben."


Na akkor most sorold legyél kedves azokat az olimpikonjainkat, akik a kiváltságos nagytőkés osztályból jöttek.


"Magyarországon már egészen alap dolgok birtoklása is lehet elit kiváltság, sajnos a Fidesz kormány elitista politikája miatt."


Aha. Szóval ezek szerint azoknak sem szurkolsz, akik egészen alap dolgok birtokában vannak.


"A magadfajta az, aki el sem tudja képzelni milyen lehet mélyszegénységben élni, nem pedig az elithez tartozni."


Mondjuk ezzel eléggé mellényúltál, mert de, tudom. Most valóban nem mélyszegénységben élek, igaz messze nem tartozom az elithez sem. Ennek ellenére nincs bennem zsigeri gyűlölet azokkal szemben, akik rengeteg munkával kiépítettek maguknak egy kényelmes, anyagilag biztonságos életet. Én kettő olyan sportolót ismerek gyakorlatilag születése óta, akik közül az egyik most is ott van az olimpián, a másik a múlt héten nyert ifi EB-t, így jó eséllyel 3 év múlva ő is ott lesz. Egyikük családja sem tartozik az elitbe, viszont mindkét család mindent feltett arra, hogy a gyerek oda jusson, ahol van. Anyagilag, emberileg, saját karrier terhére, mindent.


Örülök, hogy nem vagyok a te "fajtád", mert én tudok nyugodtan és boldogan élni, nem utálni azt, aki nálam jobban él - attól ugyanis nekem még nem lesz jobb.

2021. júl. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!