Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQ nyugaton trendi, de...

Az LMBTQ nyugaton trendi, de nem illik bele a magyar társadalomba. Miért erőltetik ránk?

Figyelt kérdés

Az LMBTQ beleillik a nyugati társadalomba; ott az emberek nagyon gazdagok hozzánk képest, mindent elértek, nincsenek kihívások. A nagy kényelemben az emberben felmerülnek olyan kérdések, hogy társadalmilag férfi is vagyok-e. Vajon nem inkább női nembe illenék bele? Milyen is lennék nőként? Ráérnek ezen gondolkozni, mert nem kell küzdeni semmiért sem. Végül elmegy a társadalmi nemről(gender) való filózgatás biológiai nemváltás felé(LMBTQ). Nyugaton már beindult egy jó ideje a nagyüzemi drogfogyasztás. Nem tíltják a füvet szinte csak Magyarországon. Ilyen módon az ember szellemileg kifolyik a valóságból. Aki nem hiszi nézze meg Mohaman életét, aki csak füvezett semmi mást nem szívott. Ez az LMBTQ a ennek a nyugati fiatalabb 20-35 éves generációnak a terméke. Ők jól érzik magukat benne...


Viszont mi itt kelet Európában nem éltük meg azt a gazdagságot, mint nyugaton hogy áruhitel nélkül bármikor vehetsz egy plazmát a plázába és mindent meg tudsz venni, amit csak szeretnél. Itt küzdeni kell az egzisztenciáért, a fennmaradásért. A munkahelyen vannak követelmények, aminek folyamatosan meg kell felelni, nem egy programozott munkagép végez mindent. AZ irodában is dolgozni kell. Nem olyan mint "Az Office" c. sorozat mint nyugaton. Mi nem állunk olyan "szinten",élethelyzetben hogy meg tudjuk ezt élni. Itt nem trendi ez. Nem életszerű.


Nem látja ezt át az EU? Miért nem hagynak minket békén? Állandóan ránkerőszakolják az ostobaságukat



2021. júl. 28. 15:06
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/113 anonim ***** válasza:
17%
100: neked sincs bizonyítékod, csak nagy szád, meg beteges politikai szándékaid. Ezt ki hiszi el, hogy este 6-kor már alszol? Kellemetlen a téma?
2021. dec. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/113 Godaime ***** válasza:
50%

Én bizonyítottam, hoztam hivatalos kutatást szakemberektől, te ahelyett, hogy megnézted volna simán nem takinted valódinak, mivel a szakmában lévő szakemberek végezték a kutatást (???). Aki ennyire sötét, azzal nincs mit tárgyalni. Nem a téma a kellemetlen, hanem te.


Azért köszöntem jóéjt mert nem leszek ma többet, szóvál csá.

2021. dec. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/113 anonim ***** válasza:
15%

Akkor miért van az, hogy más kérdés alá még bőszen írogatsz? :D

Miért hazudsz, mint a vízfolyás? Ez ilyen meleg jellemvonás, vagy csak a balosoké?

2021. dec. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/113 Godaime ***** válasza:
50%
Nem, csak a vártnál hamarabb hazaértem. Ha látom, hogy valaki válaszol, írtam volna itt is. Magamban pedig (még ) nem szoktam beszélgetni.
2021. dec. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/113 anonim ***** válasza:
21%
pedig előbb-utóbb csak az marad neked
2021. dec. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/113 Godaime ***** válasza:
50%
Ellenérv az nincs, tehát remélem tanultál valamit. Hülyeség ragaszkodni a véleményedhez ha a tények ellentmondanak neked.
2021. dec. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/113 anonim ***** válasza:
17%

Inkább a tények mondjanak ellent, mint a törvények, hehe :)

Rám még nem hoztak olyat, mivel a normális többséghez tartozom.

2021. dec. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/113 Godaime ***** válasza:
50%
Aha, kár, hogy nem úgy viselkedsz mint a normális többség és foglalkoznál a saját dolgoddal, ahelyett, hogy megszabod ki kivel házasodhat.
2021. dec. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/113 anonim ***** válasza:
17%
Kezdjük ott, hogy a normális többség az ellenkező neműekhez vonzódik, illetve undorodik a homárok látványától.
2021. dec. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/113 Godaime ***** válasza:
28%
Ez nem igaz, ez a narratíva csak a te fejedben létezik. A normális többség kúrvára leszarja, hogy ki mit csinál és ki kivel házasodik össze, hiszen az ő életüket ez nem érinti. De te nyilván nem vagy szellemileg eléggé érett, hogy ezt belásd.
2021. dec. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!