Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kormánypártiak, miért jó ez?

Kormánypártiak, miért jó ez?

Figyelt kérdés

Laikusként, fiatalkent (28) relatív, áldozatos munkával, de eléggé jól Keresve, SE Gondolom azt H hű de jó nekünk, mert Viktor és a 133 hős véd minket minden rosszról, és mert a soros meg a Brüsszel meg a Gyurcsány a legnagyobb bajunk. Szóval

Én azt látom H 500 lassan egy liter nyal (ami ugye mindenre kihat) 360 az euró, elmegyek a teszkoba egy nem nagybevásárlásra, es egy szatyor cucc(nyilván a rekord 27es áfa se tesz neki jót) 10ezer, plusz, ha korbenezek a baráti tarsasagba 3/2 kinn tengeti, persze mert itthon túl jó lenne nekik. Kihangsulyoznám H nem gondolom azt H az ellenzék mekkora király, de azt se H ez normális (eltekintve a kaleta Szájer Pegazus stb reggelig lehetne sorolni) Szóval ha ez mégis miért olyan nagyon jó nekünk így?


2021. júl. 29. 22:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Minden épeszű ember tisztában van azzal, hogy ez nagyon nincs rendben. Beszélnek itt a fideszesek 6%-os várható gazdasági növekedésről, de közben mind elfelejtik, hogy előtte 5%-os esés volt, magyarul alig fejlődött a gazdaság a környező országokéhoz képest. Messze nálunk volt júniusban a legmagasabb az infláció, de ez sem baj a lényeg, hogy minden évben emelkedik pár ezer forinttal a minimálbér (mint minden eu-s országban), az is lényegtelen, hogy az emelkedéssel párhuzamosan az árak is ugyanúgy növekednek. :)
2021. júl. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Blablabla szokásos siránkozás. unalmas.
2021. júl. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%

Kérdező, szerintem állj le azzal amit iszol/szedsz. Semmi értelme annak amit leírtál. Még egy telefon sem mentség erre a katyvaszra.

Mi a kérdésed?

2021. júl. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
Nem mondom, hogy jó itthon a helyzet, de kint sem minden rózsás. Egyik barátnőm nemrég volt kint Erasmussal. Mondta, hogy a német és az ír lányok is akikkel összebarátkozott arról panaszkodtak, hogy milyen rossz náluk, nem lehet egyről a kettőre jutni, lehetetlen a saját lakás, bezzeg máshol a világon... Szóval nagyjából ugyan arra ment a panasz, mint itt
2021. júl. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%

Az kétségtelen, hogy belehúztunk az inflációval, csak tőlünk keletre tudtak ránk verni:


[link]

2021. júl. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kettes: nem sírok, sőt, írtam

Is.. én nyaralók kettot nyáron, közbe újítok fel a házban ezt-azt, és közbe szórakozásra sem sajnálok egy vasat sem. Ezzel együtt nem értem H nekünk ez miért jó így ahogy van.

Hármas, a kérdőjel előtti, de inkább aludj.

2021. júl. 29. 23:05
 7/12 anonim ***** válasza:
27%
#6 Google fordítóval írod be a szövegedet? Mert másképpen csak lenne valami értelme.
2021. júl. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%

6# akkor örülj ennek.

Lettél volna pályakezdő fiatal a Gyurcsány érában, nem így gondoljodnál.

2021. júl. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Én Gyurcsány idején voltam pályakezdő, és sokat segített a Start kártya programjuk. Most tapasztalattal is nehezebb dolgom van, ha esetleg kicsúszik alólam a talaj.
2021. júl. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 árokpart ***** válasza:
100%
2-es Akkor most miért jó neked ez a mostani helyzet erre nem válaszoltál.
2021. júl. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!