Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobboldalikent ti részt...

Jobboldalikent ti részt vennetek az elovalasztason?

Figyelt kérdés

Inkább a fideszhez huzzok de teccik ez a kezdeményezés és meglepően szervezetnek tűnik ahhoz képest hogy nem használhatják a kormányzati választási rendszert.


Szerintem nekünk jobboldaliaknak se mindegy ki lesz Orbán ellenfele egyrészt kedvezőbb helyzetbe kerülhet Orbán pl ha dobrev nyer mint karácsony másrészt ha esetleg veszítünk szintén nem mindegy ki lesz a miniszterelnök.

Magyar állampolgárként meg jogunk van szavazni az ellenzék szavazásán is.



2021. júl. 30. 18:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
25%
Persze részt veszek és széttrollkodom :DDD
2021. júl. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
31%

Én úgy vagyok vele, ha a Fidesz veszít, akkor legalább a legvállalhatóbb ellenzéki jelölt legyen a miniszterelnök.

Ezért szavazok Dobrevre, nekem tetszik az europai minimálbéres es nyugdíjas programja, és egy exminiszterelnök felesége, tehát van egy olyan tapasztalt ember is a közvetlen közelében, aki hasznos tanácsokkal látja el.

2021. júl. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

Persze, sok jobboldali Jobbik és MZP szavazó is részt fog venni.

A fidesznél te Orbán és Orbán közül tudsz majd választani.

2021. júl. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Én nem vennék részt a szavazásban, de hogy van kitalálva, szavazhatnának a kormánypártiak is?
2021. júl. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Ugyan úgy szavazó körzetek vannak ugyan azok mint a választáson és kell egy miniszterelnök jelöltet választani és egy képviselőt a körzetből

Megkérdeztem nem minden településen lesz szavazó kor de a nagy részén igen.

2021. júl. 30. 19:10
 6/18 anonim ***** válasza:
9%
Fideszesként Dobrevre szavazok. De persze az igazi választáson pedig a Fideszre. :)
2021. júl. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

Ez benne van.

Megesik,hogy egy fegyver fordítva sül el.

2021. júl. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
22%
Magam is Fideszes vagyok, de ami mostanában történik... Lehet hogy az elöválasztáson Dobrevre vagy Karira szavazok.
2021. júl. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
7%
Ha lenne valaki korrekt jelölt és az ellenzék nem venné rossznéven a kormánypártiak szavazatát, abban az esetben szavaznék.
2021. júl. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Leszarom milyen néven veszik.Megyek a leg esélytelenebre szavazni.
2021. júl. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!