Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a hazai LMBT szerint a...

Ha a hazai LMBT szerint a szélsőséges esetek csak külföldön vannak, akkor ezek szerint ők sem helyeslik az alábbiakat?

Figyelt kérdés

- Transzvesztita (drag queen) az óvodában, iskolában, aki többek közt megkérdezi a gyerekeket, hogy ki akar drag queen lenni, ha felnő:

https://www.youtube.com/watch?v=YOFkVZQ8etE&t=20s

https://www.youtube.com/watch?v=Uy7Oj4fSzuI


- Transzvesztita kihívó táncot lejt gyerekeknek:

https://www.youtube.com/watch?v=efp9X3xtbyc


- 8 éves transz kisfiú táncol melegbárban, aki egy LMBT celeb:

https://www.youtube.com/watch?v=majcQ54vlDs

[link]


- Transznemű pár szül, ahol az "anya" megpróbálja férfi melleiből szoptatni az újszülött gyereket, akire "nemtelenként" hivatkoznak

https://www.youtube.com/watch?v=x6kg2JPmtZY


Ha így van, akkor miért nem határolódnak el ezektől az "extrém" külföldi esetektől nyíltan?



2021. júl. 30. 18:53
A kérdező szavazást indított:
LMBT-s vagyok, és támogatom a videókon látható dolgokat.
LMBT-s vagyok, és elítem a videókon látható dolgokat. Nyíltan elhatárolódni nem fogok, mert kis számban azért egy-egy ilyen még belefér.
LMBT-s vagyok, és elítem a videókon látható dolgokat. Nyíltan elhatárolódni nem fogok, mert nincsen hozzá bátorságom.
Meleg vagyok, de nem LMBT-s, és éppen a videón látható dolgok miatt nem.
Nem vagyok LMBT-s, de támogatom a videókon látható dolgokat.
Nem vagyok LMBT-s, és elítélem a videón látható dolgokat.
36 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
36%
Pegazust, ne a buz.kat.
2021. júl. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 anonim ***** válasza:
59%
Jó a világ a homok felé megy el ezt tudomásul kell venni.
2021. júl. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 anonim ***** válasza:
18%
Helyeslik amúgy, csak a külvilág felé nagy nehezen elítélik.
2021. júl. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 anonim ***** válasza:
79%

Folyamatosan tolod elénk ezeket a linkeket, függetlenül attól, más kérdésed alatt hányszor magyaráztuk el neked türelmesen miért nem szabad általánosítanod egy-egy egyedi eset alapján.


De te nem érted vagy nem akarod érteni.


Utánajártál, melyik eset melyik országban történt és milyen visszhangot hallani a helyi LMBTQ közösség részéről?


Lehetséges, hogy valamelyik eset akár illegális is lehet az adott országban, ennek utánajártál? Biztosan nem tennél olyat, ugye, hogy egy bűnöző cselekményét általánosítod, mintha az LMBTQ közösség sajátja lenne, ugye ennyi morál még szorult beléd?

2021. júl. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 anonim ***** válasza:
28%

#5

Ő most pont azt akarja kideríteni, hogy a hazai LMBTQ-soknak mi a véleménye erről. Ilyen kérdést még tudtommal nem írt ki. Persze biztos van, akinek az 47537-ik mészárosos kérdes jobban tetszene.

2021. júl. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 A kérdező kommentje:

6: kinek mi. Nekik egyértelmű, hogy a pegazus-mészáros vonal, nekem normális értékrendűként pedig a szerintem közveszélyes LMBT-vonal.

Kinek mi, ettől vagyunk sokszínűek.

2021. júl. 30. 19:29
 7/85 A kérdező kommentje:

5: bizonyára te hallottál, olvastál LMBTQ visszhangot ezen esetrekre, amikben élesen elhatárolódtak ezektől az esetektől.

Akkor kérlek linkeld is ezeket, mert én ilyeneket keresve sem találtam.

2021. júl. 30. 19:31
 8/85 anonim ***** válasza:
81%

# 8:


Igazából szerintem a LMBTQ-sok nagy része nem hallott ezekről az esetekről, mert Veled ellentétben nem keres ilyenekre a Youtube-on.


Nem mellesleg ez az elhatálodósdi részedről már-már azon a szinten van, ami liberális demokrata ellenzék részéről volt elvárás korábban, amikor még a Jobbik elsősorban radikális jobboldali párt volt és örökké azzal nyomták rá a "fasiszta / náci" bélyegét a Fideszre anno, hogy nem határolódik el a Jobbik minden egyes megnyilvánulásától.

2021. júl. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 A kérdező kommentje:

9: ha nem hallott róla, akkor ez nem is létező dolog? Azok a gyerekek nincsenek is a videón, és itthon nem ugyanezt szeretnék idővel? Vagy mit akarsz ezzel mondani?


A baloldal ugyanolyan korrupt mint az LMBT. A különbség annyi, hogy ők legalább "csak" korruptak: felét sem gondolják komolyan annak, amit épp mondanak, ellentétben az LMBT-vel: ők nagyon is komolyan gondolnak mindent, ami a videókon van, hiába tagadják képmutatóan.

2021. júl. 30. 19:50
 10/85 anonim ***** válasza:
77%

Mondok egy példát mire gondolok. A Kurucinfón, mely közismerten Mi Hazánk közeli portál ma arról ment az értekezés, hogy a 3-as metró miatt kialakított buszsávok miatt nehézkes a közlekedés a Bajcsy Zsilinszky úton. Azt írták a hozzászólók, hogy meg kellene szüntetni a buszsávokat, hogy több hely legyen az autósoknak. Te elhatárolódsz ettől? Ha a Mi Hazánk vezetné a fővárost egy ilyen mértékű felújítás esetén miként oldaná meg az egyébként metróval utazók így hosszabb idejű közlekedését?


Szintén a Kurucinfón olvastam, hogy Szenes Hanna kapcsán ismét tiltakoznak, mert zsidó volt és nem tudni milyen bizonyíték alapján prostituált is. Szenes Hannát a Szálasi-kormány regnálása idején végeztek ki, miután megkínozták, hogy vallomására bírják. Elhatárolódsz ettől, vagy azt mondod a foglyok kínzása helyén való dolog?

2021. júl. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!